zitt

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

For Your Beauty Púderecset

For Your Beauty Púderecset
2015. május 27.

Pont megfelelő mértékben puha és tömött, könnyű vele felvinni a púdert (és még a pirosítót is), nagyon szeretem :)

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2015. május 27.

Kicsi és vékony szemöldökre semmiképp sem a legjobb választás. Nekem közepes vastagságú, de ez a bunkócska a kefe végén, nálam se tud rendesen funkcionálni. Fixálásra mindenképp jó, ha kiügyeskedi az ember lánya hogy ne maszatolja szét oda is, ahova nem kéne. Remélem a Dipbrow-t jól kiegészíti majd.

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus
2015. május 27.

Egy rúzs mellé kéredzkedett be vásárláskor. Szép fekete színe lenyűgözött, mikor az eladólány a kézfején kipróbálta. El is felejtettem, mennyire nem szeretem az ilyen fajta folyékony tusokat, gondoltam adok neki egy esélyt. Direkt kérdeztem: ugye nem marad fényes miután megszárad? A válasz az volt, hogy természetesen bemattul. Hát nem. Persze direkt olyat kerestem, ami az intenzív fekete szín mellett matt. Sebaj, adok neki esélyt. Mikor az első használatkor belefolyt a szemzugomba, akkor már igazán mérges voltam. :D Az ecsetével már nincs gond, megtanultam a megfelelő mennyiségű festéket felvinni. Kapcsolatunk egyelőre semleges, még haragszom rá kicsit, de talán összebarátkozunk.