Zituska77

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Physicians Formula Argan Wear 2-in-1 Argan Oil & Coconut Water Primer

Physicians Formula Argan Wear 2-in-1 Argan Oil & Coconut Water Primer
2020. november 9.

Én is nagyon réóta szemeztem vele, aztán mikor akciós volt, gyorsan le is csaptam rá. Aztán 3-4 használat után már szívem szerint ki is dobtam volna :( Nyilván először megpróbáltam rendeltetés szerűen használni primerként smink alá. Hát.... Esélytelen a dolog, mert nem nagyon szívódik be. Azóta már csak esténként használom (amikor éppen eszembe jut) a hidratálóm alá/fölé. Nem tudom, hogy ad-e a szépségemhez bármit is :-D, látszólag el nem vesz. Rettenes szaga van, egy kókuszvizes terméktől nem ezt várnám, de ami még rettenesebb, az a pumpája. Össze-vissza porlasztja a terméket, van, hogy fele a kádban landol, van, hogy egy hatalmas adaggal vág pofán. Ha tudtam volna, hogy ezért ácsingózok enniyre... El fogom használni, mert amúgy meg látszólag gyorsan fogy, de soha többet :(

Kiko Building Base Mascara

Kiko Building Base Mascara
2020. november 6.

Az úgy volt, hogy nagyot csalódtam egy márka szempilla alapozójában, aztán később megláttam a Kiko oldalán és nagyon vacilláltam, hogy kell-e nekem, vagy sem, végül megrendeltem. Még nem kezdtem el használni, mikor megint a Kiko oldalán találtam magam, és láttam, hogy talán fél áron van, ezért gyorsan rendeltem még egyet. (Igen, vannak bajok...) Közben, míg úton volt a második példány, elkezdtem használni az elsőt, és nagyon-nagyon küzdöttünk egymással. Sűrű, krémes állaga van, amihez nekem sajnos ez a hagyományos kefe nem gyere be. Nem is tudtam ezért szépen, egyenletesen, csomómentesen felaplikálni. Ezért minden reggel azon gondolkodtam sminkelés közben, hogy mi tévő legyek az úton lévő második példánnyal, mert biztos nem fogom elhasználni. Aztán rájöttem, hogy ha felvitel után egy tiszta szilikonos kefével átszaladok rajta, teljesen jó. Nem a rohanós reggeleken, nyilván. Olyan szép sűrűnek tűnik spirálozás után a szempillám, mintha műpilla lenne. Szóval megtartom a második példányt is :-)

Kiko Smart Color Mascara

Kiko Smart Color Mascara
2020. november 6.

A sötétkék, lila és zöld landolt a kosaramban egy hatalmas akció során. Eddig csak a kéket és a lilát próbáltam. Korábbi színes spirál tapasztalataimból kiindulva nem vártam, hogy majd messziről ordít a szempilláimról a kék meg a lila, ezért nem is csalódtam. Olyan sejtelmes, csak akkor látszik, amikor úgy esik rá a fény, és akkor mindenki rácsodálkozik, hogy jéééé, nem is fekete a szempillám, hanem igaziból kék vagy lila. (A Zembernek nyilván mindegyik kék :-D ) A festék valóban krémes, sűrű, ami nem lenne baj szerintem, ha mondjuk egy szilikon kefét csináltak volna hozzá, mert ez a hagyományos kefe valóban össze tudja ragasztani a pilláimat. Összesen ennyi a bajom vele, emiatt kicsit időigényesebb a felpattintása. Nekem a tartósságával sincs problémám, simán kibírja a két órás edzést és este könnyen le is tudom mosni.