Best of Beauty 2019

Zituska77

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. június 13.

Olyan sok jót hallottam már erről az alapozóról nagyon régóta, de mindig volt otthon 2-3 alapozóm, úgyhogy nem vettem meg. Na, de most áprilisban betévedtem egy DM-be, épp akciós volt és épp csak 1 alapozóm volt otthon, ráadásul már az is világos volt a bőrömhöz, gondoltam, itt az ideje kipróbálni. Szuper, hogy ekkora a színválaszték belőle, szeretem, hogy pumpás adagolója van. A színét akkor eltaláltam, ma már ebből is sötétebb kéne, de megoldom :-) Nekem bejön a hígabb állaga, a legkönnyebben és legszebben kézzel tudom felvinni, majd egy nedves blenderrel még elegyengetem. Vékony rétegben szép természetes, több rétegben nagyon szépen fed, bár én így ritkán használom. Színtelen porpúderrel rögzítem és így egész nap kitart. Örülök, hogy nem az a rettenetesen matt, amit mostanában annyira szeretnek a lányok. Abszolút elégedett vagyok vele.

Bourjois Le Duo Blush

Bourjois Le Duo Blush
2019. június 13.

Én is KM dobozban jutottam hozzá, bevallom őszintén, ennyi pénzt nem adtam volna érte és most sem adnék, pedig totál elégedett vagyok vele :-/ A hozzá adott ecsetről inkább szót sem ejtek, szerintem egy csomó pénzt megspórolhatnának maguknak is és nekünk is, ha le sem gyártanák hozzá :-) Viszont a pirosító tökéletes. Mikor kinyitottam a dobozt, nem, nem a pirosító csomagolását, hanem a KM dobozt, már megcsapott az illata :-) Először megijedtem, mert a világosabb rész igen csak nagy méretű csillámokat tartalmaz, amitől én rosszul vagyok, de szerencsére felvíve az arca egyáltalán nem látszanak (lehet, útközben lepotyognak, vagy nem tudom). Én egy ritka szőrű, közepes fejű ecsettel használom, szuperül felveszi a festéket (valaki írta, hogy neki egyáltalán nem), nagyon szépen el lehet dolgozni, természetes, de simán túlzásba lehet vinni. A 03-as árnyalatot pirosítóként és bronzosítóként is lehet használni. Köszi, KM!

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette
2019. június 13.

Én nem igazán értem, hogy mi ez az órási hájp körülötte. Megvettem, mert szemhéjfesték paletta :-), mert szépek a színei és mert Eiffel tornyos párizsos (igen, vannak bajok) :-D. Nem szoktam ujjal kipróbálni tesztereket, mert szerintem egyáltalán nem mérvadó, hiszen amikor belenyúlunk a zsíros kis ujjacskánkkal, persze, hogy pigmentáltnak fog tűnni, lehet, hogy ecsettel nem is lehet felvenni a színt. Szóval a fenti három dolog miatt adtam neki egy esélyt. A felső sorban a matt színek egyáltalán nem pigmentáltak, ecsettel hiába kőrözök bennük, alig vesz fel a színből, viszont rettenetesen porzanak, amit még el is tudnék nézni neki, hiszen sok ilyen palettám van. Balról az első két szín gyakorlatilag ugyanolyan, semmi különbséget nem véltem felfedezni közöttük. Az alsó sor mályvás színei egész jók, használhatóak és nem is porolnak (kicsit talán potyognak), talán a matt egy kicsit, de legalább pigmentált. Szóval... Ehh... Nem is tudom... Szoktam használni, de leginkább csak akkor, amikor sietek és olyan sminket szeretnék csinálni, amiről csak én tudom, hogy ott van :-D