Zituska77

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál
2020. február 13.

Szeretem a sima párját, gondoltam ezt is kipróbálom. Nem rossz, nem rossz... Szép, sűrű, fekete pillákat varázsol, tartós is, könnyű lemosni. DE nekem 1,5 hónap napi használat után összecsomósítja a pilláimat, száraz, ragacsos, délutánra pergős állaga lett. Beszáradt, elfogyott? Nem tudom, azt igen, hogy más spirálok ennél tovább bírják. Csak ezért -1 csillag.

Avon Supershock Brights Szempillaspirál

Avon Supershock Brights Szempillaspirál
2019. december 20.

Én is beruháztam egy lila árnyalatra, mert rá vagyok kattanva a lila spirálokra. Hát...ööö... Én sem tudok semmi jót elmondani róla :( A szempilláimon semmi nem látszik abból, amit felkenek. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy hosszabbít, dúsít-e, mennyire tartós, mennyire lehet könnyen lemosni, mivel nem tudom önmagában használni. A keféje jó, így arra használom, hogy ha esetleg összeragadtak a pilláim egy másik spiráltól, ezzel a kefével szedem szét. Nagy csalódás volt :(

Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Értékes Olaj Ultra-Tápláló Testápoló

Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Értékes Olaj Ultra-Tápláló Testápoló
2019. december 20.

Már két flakonnal is elhasználtam belőle, a legjobb testápoló, amit eddig használtam. Könnyű, gyorsan beszívódik, mégis nagyon jól hidratál és hihetetlen finom illata van. Addig praktikus a pumpás flakon, amíg az aljára nem érünk, mert a végét nagyon macerás kinyerni belőle, de ettől el tudok tekinteni.