Ziza

Regisztráció dátuma: 2014. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. május 21.

Előtte a The Ordinary-nak használtam a niacinamide-os szérumát, mivel a márka termékeit nagyon szeretem, gondoltam váltok erre, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Akárhogy is viszem fel, nekem egy ragacsos kissé fényes réteget képez a bőrömön, mintha nem szívódna be rendesen és csak rá száradna a felületére, feszülő bőr érzetet hagyva maga után és kb. 10-15 perc múlva a pórusokban el kezd nagyon durván megjelenni a zsír. Nagyon akartam volna szeretni, de sajnos nem jött be....

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor
2020. május 12.

Nekem ez a termék nagyon bevált, évekig kerestem azt a dezodort, legyen az stift, deo, roll-on, bármi, ami nem hagy fehér nyomot a ruhákon és mellette 10 perc után már nem vagyok izzadság szagú. Kellemes az illata, nagyon kevés elég belőle és egész nap hatásos, nálam külön plusz pont, hogy nem kell várni sokat, hogy megszáradjon. Nem mondom, hogy egyáltalán nem tapad bele a ruhák hónalj részébe, de sokkal-sokkal több idő kell, hogy ez bekövetkezzen, mint bármelyik más deóval.

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon
2020. április 25.

Sok sampont és kondicionálót kipróbáltam az utóbbi években, a legolcsóbb drogériástól a pár ezres kategóriáig, biótól a kész vegyi üzemig, kb. mindegyiknek a feléig ha eljutottam, mert mindentől száraz, sprőd hajam volt, amihez másnap társult a zsíros hajtő, kiegészülve viszkető fejbőrrel és fájó dudorokkal a fejbőrön, úgyhogy napi szinten mostam hajat. Gondoltam, hogy ezek után ez is megér egy próbát.... A legjobb sampon amit az utóbbi években használtam, a fentieket mind megszüntette, lágyabbá és ragyogóbbá teszi a hajat, de a kondicinlóval kiegészítve az igazi, nálam a zsírosodást is csökkentette, elég két naponta hajat mosnom.

Update 2020. május
Kb. 2-3 hete elfogyott, s gondoltam hogy tekintettel a jelenlegi vírus helyzetre nem kezdem el keresgélni, hanem a legközelebbi drogériába vetten egy elvileg növényi eredetű, nyugtató stb. sampont, kb. 2 hét múlva kezdődött elölről a viszketés, pattanás szerű dudorok, sebek stb., úgyhogy vissza is tértem a Nodé A-hoz :)