Ziza

Regisztráció dátuma: 2014. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2018. december 13.

Tusfürdőként kitűnő. Nagyon száraz bőröm van, ami télen csak rosszabb, de ez 2 nap alatt is már sokat segített rajta. Elég sok krém-, olajos- és egyéb hidratálónak mondott tusfürdőt próbáltam már és szuperhidratáló testápolót, de együttesen sem értek el ilyen jó eredményt mint ez a termék. Hidratál, megszünteti a szárazságból adódó viszkető érzést, elég 1 héten egyszer-kétszer testápolót használnom mellé.Ami az elején fura volt, hogy nem habzik annyira mint a szokásos tusfürdők, viszont nem hagyja maga után azt az érzetet, mintha nem is zuhanyoztál volna.

Bioderma Nodé A Nyugtató Hajkondicionáló Maszk

Bioderma Nodé A Nyugtató Hajkondicionáló Maszk
2018. december 13.

A sampon mellé vettem, szuper termék mindkettő. Selymes és fényes lesz tőle a hajam, nem száll ezer felé.

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon
2018. december 13.

Sok sampont és kondicionálót kipróbáltam az utóbbi években, a legolcsóbb drogériástól a pár ezres kategóriáig, biótól a kész vegyi üzemig, kb. mindegyiknek a feléig ha eljutottam, mert mindentől száraz, sprőd hajam volt, amihez másnap társult a zsíros hajtő, kiegészülve viszkető fejbőrrel és fájó dudorokkal a fejbőrön, úgyhogy napi szinten mostam hajat. Gondoltam, hogy ezek után ez is megér egy próbát.... A legjobb sampon amit az utóbbi években használtam, a fentieket mind megszüntette, lágyabbá és ragyogóbbá teszi a hajat, de a kondicinlóval kiegészítve az igazi, nálam a zsírosodást is csökkentette, elég két naponta hajat mosnom.