zizzy

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

PHYT'S Créme Buste 32 Bio Mellfeszesítő- és Dekoltázsápoló Krém

PHYT'S Créme Buste 32 Bio Mellfeszesítő- és Dekoltázsápoló Krém
2015. május 22.

Nagyon kellemes, természetes illata van és könnyen beszívódik. Pár nap elteltével tényleg rugalmasabb, puhább és szebb lett a bőröm.

Phyt's Voile Doré Bio Önbarnító Fluid Arcra és Testre

Phyt's Voile Doré Bio Önbarnító Fluid Arcra és Testre
2015. május 20.

Nagyon könnyen beszívódott és szerencsére nem hagyott ragacsos érzést maga után. Nem volt olyan intenzív és erőteljes szaga, mint az önbarnító krémek többségének, amiket korábban próbáltam, nem fogta meg a ruháimat, ráadásul nem kellett percekig várnom a használat után, hogy beszívódjon.
Ami még pozitívum, hogy egyenletesen kopik. Több, más önbarnítónál nagyon zavaró volt, hogy nem egyenletesen jött le a szín, így nagyon foltossá tette a bőrömet. Minimális önbarnító szaga ennek a terméknek is van, de korántsem olyan vészes, mint az alsó kategóriás termékeknél és plusz pont, hogy a barnító hatás mellett tényleg hidratál is.

PHYT'S Masque Capillaire Tápláló Bio Hajpakolás Száraz, Károsodott hajra

PHYT'S Masque Capillaire Tápláló Bio Hajpakolás Száraz, Károsodott hajra
2015. április 15.

Nekem a márka samponjával nagyon jól működik együtt. Mivel a hajam extra száraz a göndörsége és a festés miatt, így mosás után jó ideig rajta hagyom a pakolást és az eredmény puha, egészségesebb, erősebb, fényesebb haj lett. Úgyhogy részemről ötös.