ZLucaa

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo
2019. május 22.

Sajnos nekem nem vált be. A reklám nagyon meggyőző volt és nekem nagy szükségem lenne black & white dezodorra. De a felsőimet befogja és még mellette nem is ér semmit. 1 óra után már izzadt vagyok, mintha semmi nem lenne ott. Az illatát nagyon szeretem és hamar megszárad, de ezeken kívül nem tudok jót mondani rá. Szinte az összes rexona black & white terméket kipróbáltam, és mindegyikkel így jártam.

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo
2019. május 22.

Nagyon izzadós vagyok sajnos és rengeteg márkájú dezodort kipróbáltam már és annak minden formáját, de ez vált be a legjobban. Az illata nagyon jó, nem lesz irritált a bőröm tőle, és nem izzadok tőle. 48 órát azért nem bírnék ki vele, de egy átlagos napot simán kihúzok vele, úgy, hogy csak reggel használom. Amikor jógára és aerobikra megyek akkor is ezt szoktam használni előtte és simán kibír egy erősebb intenzitású 1 órás aerobikot is. De sajnos van 1-2 negatívum is, ami problémát szokott okozni.
1. Amikor felkenem nagyon sok idő alatt szárad meg és emiatt nedves lesz a ruhám, ami nem olyan kényelmes dolgok, Nyilván utána megszárad és tökéletes, de az 10-15 perc kellemetlen főleg mikor olyan ruhát vesz fel az ember és siet.
2. Fehér pólóhoz nem jó választás. Nagyon besárgul sajnos tőle a felsőm, ingem, ruhám.

Balea Haarmaske Intensivpflege

Balea Haarmaske Intensivpflege
2019. május 22.

Az interneten rendeltem, szóval nem tudtam megszagolni, de mikor kibontottam! 😍 Elsősorban imádom az illatát, és hogy ez az illat tartós is marad 1-2 napig. Vállig érő hajamra nagyon sokáig elég volt a tégely. Hosszabb időre vittem fel 30-60 perc között és melegen tartottam addig a hajam. Nyilván csak a haj hosszra vittem fel, a fejbőrömre semmiképp. Negatív dolgot nem tudok róla írni, ár-érték arányban tökéletes. Ez volt az első hajpakolásom, más márkával nem tudom összehasonlítani, de én teljesen megvagyok vele elégedve. Hajszárítás után a hajam fényes, puha, nem gubancolódik össze annyira, nincs "seprű" hatás sem. Utána még szoktam feltenni a száraz hajamra hajolajat és így tökéletes a végeredmény, de ha nem teszek hajolajat, akkor sincs rá panasz, nagyon szeretem ezt a terméket! :)