znababy

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. június 11.

A termékeket már kb 2 éve ismerem. De ezt áprilisban próbáltam először a lányomnál Svédországban. (Érdekes ott a gyógyszertárakban is lehet kapni) Nyáron eléggé problémás a bőröm! Tele vagyok pattanással, kiütéssel, nem csak az arcom, de a mellkasom is! Ezt a terméket hetente csak egyszer használom, de azóta eltűntek a kiütéseim. Nem hagyom fent csak kb. 5-8 percig mert eléggé csíp, de még így is csodát művel a bőrömmel! Az ára meg hihetetlen! 30 ml van az üvegben, de heti egyszeri használattal nagyon sokáig elég!!!!!! Arra azért vigyázni kell, hogy a használatát követő napokban igen magas fényvédő krémet kell használni, mert könnyebben le lehet égni!

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2019. június 11.

Nem olyan régen kezdtem el használni szintén. A bőröm eléggé nehezen szokik hozzá az új dolgokhoz, ezért nem nagyon szeretek próbálkozni. De születésnapomra a lányom kiadta, hogy válasszak valamint ezek közül a termékeke közül. Mivel vannak olyan termékei amit rendszeresen használok, ezért erre esett a választásom. A lányom használja már jó ideje, és mondta hogy egy kicsit zsíros hatást kelt, de kb. fél óra és beszívódik, és rá lehet kenni az éjszakai krémet (én éjszakára használom). Láss csodát működött!!! Nem ragyásodtak ki tőle és a bőröm is tapinthatóan puha lesz! Én ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki. Az ára igen kedvező! Ha nem működne akkor sem érezné úgy az ember lánya, hogy pénzkidobás lenne, hiszen oda lehet adni (ha van) barátnőnek, anyukának, leány testvérnek, vagy még a szomszéd néninek is.

Nuxe Eau Demaquillante Micellaire Arctisztító Víz Rózsaszirmokkal

Nuxe Eau Demaquillante Micellaire Arctisztító Víz Rózsaszirmokkal
2019. május 4.

A lányomtól kaptam, mert ő nem hasznalja el -jelszóval. Este fürdés után tisztízom le velem az arcomat és a nyakamat. A smink eltávolításárol nyilatkozni nem tudok mert allergiás vagyok szinte mindenre! De a bőrömet jól és szépen tisztítja! Nem csíp és főleg nem irtitálja a bőröm. Mivel nem vagyunk egyformák, így mindenkinek máshogy reagál a bőrén!!!! Egy csillagot csak azért vonok le mert a kupak nem zár jól es ha oldalra dől flakkon folyik!