ZoeAZs

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Panarom Stria Elleni Krém

Panarom Stria Elleni Krém
2020. január 30.

A terhességem 20.hetétől használom körülbelül ezt a terméket, alapvetően elégedett vagyok vele, de sose fog kiderülni, hogy szükséges volt-e kenegetni a pocakom-mellem (vagy hogy szükséges volt-e pont ezzel a krémmel :P :)
Alapvetően a csípőmön-fenekemen-combomon hajlamos a bőröm a striásodásra, így amikor megtudtam, hogy kismama vagyok, el is kezdtem kenni magam mindenféle testápolókkal.
Aztán hamar kaptam a sógornőmtől egy saját készítésű (mandulaolaj alapú + minőségi olajokkal turbózott) pocakolajat, amit minden egyes este használok. Én leginkább ennek tulajdonítom a sikert, mert 8 hónapos kismamaként tökéletes maradt a bőröm! Úgyhogy kismamák, használjatok mandulaolajat! Nem csak magatokra, de később az érzékeny bababőrre is nyugodtan lehet használni. :)
Ezt a Panarom striakrémet reggelente használom (mikor nem felejtem el), könnyebben szívódik, mint az olaj, annak ellenére, hogy egy elég testes, nehéz állagú krémnek tűnik elsőre. Nekem kicsit büdi, de meg lehet szokni.
Nem hiszem, hogy újravenném.

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre
2020. január 30.

Annyira szerelmes lettem az illatába, hogy én mindenhova ezt kenem már: a számra, az arcomon a kiszáradt részekre, gyantázás előtti bőrpuhítónak, a takarítás után hámló kezemre, az égési sérülés után gyógyuló bőrömre..... :D extrém gyors hatást nem tapasztalok, de hűségesen kenegetem vele, amit érek :P Sokáig elég lesz, és szeretem, hogy többfunkciós, így nem kell elővennem egy kézkrémet, egy ajakápolót, stb.

Vintage Beauty Ajakbalzsam

Vintage Beauty Ajakbalzsam
2019. december 9.

Csak otthonra vagy estére használható, mert annyira zsíros, és egy kenésre annyi kerül a számra, mint a kocsiban szétolvadt labelloból... :( Sajnos ez nekem nem jött be, hatása nem egyedi. Beauty boxban volt, nem venném újra feleennyiért sem.