ZoeAZs

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. május 15.

I Rule és I Represent színek kerültek a kis sminkes táskámba, és még én is meglepődtem, mennyire pozitívat csalódtam!! :)
Úgy látom, az I Rule nagyon közkedvelt szín a véleményezők körében is: csak megerősíteni tudom! Szuper választás hétköznapokra, mert habár nem harsány, mégis tökéletesen feldobja a hétköznapi nappali sminket. (Bevállalósaknak átlagos nappali szín, a félénkebbeknek pedig szupi lehetőség egy bátor kilépésre :) )

A legfőbb előnyei, amiket kiemelnék:
nem ragad
nem húzódik tőle a szám
nem szárít
nagyon vékony réteget képez, nem "matrica hatású"
nem kopik csúnyán (szép egyenletesen azért igen)
nem hagy nyomot (a száj belső részét kivéve, azért ahol nonstop nedvesség éri, ott fog egy kicsit :) )
csodaszép színekben létezik (reméljük, hozzánk is eljutnak :D )

TIPP:
Próbáld ki a színt 1 réteggel és 2 réteggel is! Véleményem szerint abszolút más hatást érhetsz el így! Pl az I Rule 1 rétegben sokkal rózsaszínesebb árnyalat, de ha száradás után ráhúzol +1 réteget, sokkal mályvásabb ;) Ugyanez az I Representre is igaz: 1 rétegben jobban megvan benne ez a vibráló nyári pink (nem tudom megfogalmazni ezt a színt,de imádom: pink-magenta-korall együtt....csodás!), 2 rétegben picit pirosasabb.

Ne féljetek ettől a +1 rétegtől egyáltalán nem eredményez maszk hatást, továbbra is nagyon komfortos vékony marad a felvitt réteg.
ÉÉS ne féljetek keverni a meglévő színeiteket, akár ombre hatást is nagyon szépen el lehet érni velük.

Az ára minden drogériában más, és párszáz ft-os különbségek vannak, úgyhogy érdemes figyelni, h hol olcsóbb (itt néztem: rossmann, müller, dm)

Tigi Bed Head Manipulator Matte Matt Wax Erős Tartással

Tigi Bed Head Manipulator Matte Matt Wax Erős Tartással
2018. július 25.

American crew-ról váltott a férjem erre, talán egy picit jobban szereti, jobban tart, de kb fifty-fifty. Kivétel, h annak emlékezetes volt az illata, még akkor is, ha elsőre nem tetszett :D ennek meg semmilyen.

American Crew Fiber

American Crew Fiber
2018. július 25.

A férjem használta pár évig, nagyon jól működik ,kevés kell belőle (konkrétan sztem 2 évig elég volt egy tégely). Az illatáról annyit mondanék, hogy először nem szerettem a haján, de most ha beleszagolok a tégelybe, konkrétan eszembe jut, ahogy belebújok a hajába <3 szóval amihez szép emlék köt, azt az illatot az ember végül úgyis megszereti ;)