Zoella

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél
2015. február 11.

Nekem bevált, az egyik legjobb krémem és elég szépen leszárította a pattanásaimat.
Nem mindennap használom, én feleslegesnek tartom, ugyanis csak időközönként szokott kijönni pár nagyobb pattanás a homlokomon. Akkor pedig estére kenem az arcomra.
Teljesen meg vagyok elégedve vele, én nem tapasztaltam, hogy szárított volna, mert rögtöm utána hidratálok.

Stella Tiniderm Tini Tonik Pattanásos Bőrre

Stella Tiniderm Tini Tonik Pattanásos Bőrre
2015. február 11.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a tonikot, remélve, hogy ez majd aztán beválik, ugyanis főként tiniknek lett kifejlesztve. Viszont már az első használat után éreztem, hogy nem ez a legjobb tonik a világon. Ebből is látszik, hogy fő összetevője az alkohol (pontosabban a kakukkfű alkoholos oldata).
Elég sokat ígér, amit többnyire be is tart:
-Pórusösszehúzó (ebben azért van valami, tényleg nagyon szépen tisztít, elég koszos lesz a vattakorong az arcom áttörlése után)
-Gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatású (a gyulladt pattanásokat valamilyen szinten csökkenti)

Bár optimalizálja a faggyúmirigyek működését és segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását, azt a csípő, égető érzést amit ennél a toniknál érzek a bőrömön, még egyik toniknál sem tapasztaltam. A szemem is csípi, és a büdös alkohol szagát nem lehet elviselni.
Mindenesetre nem dobtam ki, mikor több pattanás kijön az arcomon, akkor elég jól jön.
Érzékeny bőrűeknek semmiképpen sem ajánlom.
2 csillag

Avon Clearskin Clear Emergency Intenzív Krémes Arctisztító 2% Szalicilsavval

Avon Clearskin Clear Emergency Intenzív Krémes Arctisztító 2% Szalicilsavval
2015. február 11.

Nagyon tetszik, hűsít, kellemesen habzik, krémes állaga van. Természetesen azért ő sem művel csodákat a pattanásokkkal, és azt sem mondanám, hogy mélyen tisztítja a pórusokat, viszont idő elteltével, napi 2x-es használat után úgy vettem észre, hogy mégis használ valamit.
Én nem vettem észre, hogy szárítaná a bőröm, talán azért mert arctisztítás után rögtöm hidratálok.
Mindenesetre elég jó krém, biztos újraveszem. :)