Zoi

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál
2021. január 19.
(!)

Tesztelésre kaptam és nekem nagyon bejött! Meg kellett szokni, gyorsabban szárad, mint amit eddig használtam. 2 rétegben is szépen felvihető, jó a keféje, nem tapasztja össze a pillákat, nem pereg le. Nem csinál szuper látványos, durva pillákat, pedig nagyon szép fekete, de igazából nekem ez tetszik benne. Inkább természetesen hat.
Vízállóságát hagyma darabolás közben többször is teszteltem, hiába dőltek a könnyeim, szépen a helyén maradt.
A csomagolás is nagyon tetszik, kis papír doboz, benne egyszerű, letisztult, elegáns szempillaspirál, sokkal jobban kézre áll, mint azok a bumszli nagyok.
Összességében én meg vagyok elégedve vele, de annak nem ajánlom, aki műszempilla szerű, szuper látványos dúsítást vár.

Update:
November végén kaptam, jól megvoltunk egy darabig.... Ez a cucc kevesebb mint 2 hónap alatt büdös lett, kvázi istálló szagú. Megromlott? Most komolyan? Tizensok éve sminkelek, de ilyen még nem fordult elő.
Ha én szúrtam el valamit légyszi írjátok meg, mert nem tudom, hogy mi történt.

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2020. július 1.

Két árnyalatot vettem meg, egy barnásat és most, a nyárra egy khakit. Mindkettő gyönyörű, kis fixálással szépen tart. Kicsit nehéz talán eldolgozni szépen, de elég tartós, a csillámok diszkrétek, én nagyon szeretem. Egyáltalán nem irritálja a szemem sok más szemhéjpúderrel ellentétben, így nekem megéri ezt a picikét magas árat is.

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam
2020. június 17.

Még sosem volt mentolos ajakápolóm, úgyhogy muszáj volt kipróbálni. Furcsa volt elsőre a mentol, de igazából nagyon kellemes érzés. Tavaszra megfelelő hidratáló. A színe nekem kicsit túl erős, oda kell figyelnem, hogy tényleg vékonyan használjam, különben nagyon pink. Nyárra biztos sokaknak be fog jönni az élénk színe. Tartóssága jó! Összességében szerethető darab.