zoknimajmocska

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: -

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj
2023. május 7.

Első olajos lemosóm, így lehet vissza fogom még sírni bár ez egyelőre teljes mértékben lehetetlennek tűnik. Egyetértek egy korábbi hozzászólóval miszerint olyan mintha étolajjal kenegetném magam. Még csak 3 alkalommal használtam, így annyit tudok még hozzáfűzni hogy valóban tejes állagúvá válik víz hatására és könnyen lejön. Engem kifejezetten szárít és a pumpája valóban kész katasztrófa. Mindent csinál csak azt nem amire való lenne. Mindig felidegesítem magam rajta. Nem érzem hogy újravevős lesz.

La Roche-Posay Toleriane Hab Állagú Mattító Alapozó

La Roche-Posay Toleriane Hab Állagú Mattító Alapozó
2022. június 13.

Legvilágosabb színben használom és abszolút kedvenc lett, már nem tudom hanyadik tubust rendelem meg, abszolút must-have. Nem szárít, el kell dolgozni azért rendesen, de nem ül be ráncokba, normális színt ad nem mint aki egy kiadós szoli után szabadult.

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék
2017. július 23.

Fodrászom ajánlotta szőkítés után. Minden hajmosás után kb. egy fél pumpát nyomok a kezemre és eloszlatom a még vizes kb. kulcscsontig érő hajamon, főképp a szőkített részekre (ő mondta hogy erre a hajhosszra ennyi való). Puha lesz a hajam, szinte egész nap simogatnám :D Nem nehezíti el és isteni illata van! Drága, de szerintem egy flakon évekig elég lesz.