zolabori

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Invisible Deospray

Cien Invisible Deospray
2020. április 3.

Körülbelül két évvel ezelőtt, kényszerből vettem meg mert éppen nem volt Rexona a Lidlben. Azóta csak ezt használom. Még nap végén sincs semmi szagom, pedig anno Rexona, Nivea, Dove, Adidas és ki tudja hány márkát kipróbáltam már... ez a fajta foltot sem hagy a ruhán és ami számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzért sokkal jobban véd az izzadás ellen mint a drága társai!
Az illata finom, tiszta illat, de nem zavaró, nem nyomja el a parfümöm illatát.
Nagyon szeretem és mióta ezt használom, nem volt kényszerem más márkákat kipróbálni. Kapja a maximális pontszámot.

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme
2019. május 1.

Szuper, hajmosás előtt szoktam használni, rákenem a hajamra és befóliázom. Nagyon kellemes az illata, puha és fényes lesz tőle a hajam. Minden második hajmosáskor ecettel szoktam leöblíteni a hajam, utána egy pumpálásnyit szétdolgozok a nedves hajamon és törölközőbe csavarom kb 10 percre, más nem is kell már utána a hajamra. Felváltva használom a Cien hajolajjal

Cien Hot Pink Deospray

Cien Hot Pink Deospray
2019. május 1.

Próbáltam már ezerféle drága izzadásgátlót, na ez veri az összeset. Már hónapok óta használom és még mindig hat! Nagyon kellemes, tiszta illata van, nagyon tartós, még egy futkorászós-leizzadós nap végén is bátran emelgetem a karjaimat :D Nem hagy foltot sem.
Tulajdonképp mindegy melyik változat, mindegyik egyformán jó. Van egy sima 24 órás, nekem télen az is tökéletesen elég.

2 ÖSSZETEVŐ

Lysine Thiazolidine Carboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Szintetikus anyag, mely aCosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrkodícionálóésfelületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Zinc Coceth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott