zolabori

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme
2019. május 1.

Szuper, hajmosás előtt szoktam használni, rákenem a hajamra és befóliázom. Nagyon kellemes az illata, puha és fényes lesz tőle a hajam. Minden második hajmosáskor ecettel szoktam leöblíteni a hajam, utána egy pumpálásnyit szétdolgozok a nedves hajamon és törölközőbe csavarom kb 10 percre, más nem is kell már utána a hajamra. Felváltva használom a Cien hajolajjal

Cien Hot Pink Deospray

Cien Hot Pink Deospray
2019. május 1.

Próbáltam már ezerféle drága izzadásgátlót, na ez veri az összeset. Már hónapok óta használom és még mindig hat! Nagyon kellemes, tiszta illata van, nagyon tartós, még egy futkorászós-leizzadós nap végén is bátran emelgetem a karjaimat :D Nem hagy foltot sem.
Tulajdonképp mindegy melyik változat, mindegyik egyformán jó. Van egy sima 24 órás, nekem télen az is tökéletesen elég.

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum
2019. május 1.

Először láttam a Lidl-ben, gyorsan vettem is egyet. Erőteljes hajvilágosítás után vagyok, szóval valami hasonlóra volt szükségem, nem is csalódtam. Ecettel szoktam a hajam leöblíteni, majd a törölközőnedves hajam végein dolgozom szét. Egyetlen pumpálás is elég! Így szuper tartósnak lehet mondani. Én szoktam ilyenkor a körmeimen is szétdolgozni +egy pumpálásnyit. Szuper :) Nekem nagyon tetszik az illata is, már többen kérdezték, mi ez a jó illat a hajamon.
Tudtátok, hogy van a Cien-nek BB hajkrémje is? Az is hasonlóan jó, felváltva használom, a BB krémet pakolásként, hajmosás előtt.

2 ÖSSZETEVŐ

Lysine Thiazolidine Carboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Szintetikus anyag, mely aCosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrkodícionálóésfelületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Zinc Coceth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott