zoldgekko

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Abura Contact Tusfürdő

Abura Contact Tusfürdő
2017. április 19.

Most márciusban használtam, de annyira frissítően hat a bőrömön, hogy még fürdés után 10 perccel is rázott tőle a hideg pozitív értelemben. A nagy nyári kánikulában biztosan jól fog jönni egy-egy erőteljesebb fizikai munkával járó nap után (túra, futás). Viszont ahogy mások is írták, nyálkahártyát és a szemet eléggé zavarja, még ha kontaktba nem is került vele az említett felület, a tusfürdő fürdés közbeni kipárolgása is nagyon erőteljes.

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula
2017. február 21.

Még a HerbaHázban találkoztam egy akció keretén belül a termékkel, Coconutoil Cosmetics-es arcápoló olaj mellé adták ezt a deo-t, több illatból lehetett választani, így esett a választás a levendulásra. Ajándék lónak ne nézd a fogát... szól a közmondás, de én annyira elégedetlen vagyok, hogy csak egy csillaggal tudom a terméket jellemezni. Oda vagyok a natúr termékekért, de ez nem egy átgondolt konstrukció. A csomagolásból kifolyik, nem zár rendesen. Sajnos sem izzadásgátló, sem szagsemlegesítő/elnyomó hatása nincs, sőt, úgy érzem hogy nap közben a bacik inkább táplálkoznak ebből az anyagból, és délutánra már "kellemes" avas-poros szaga van nekem és a ruhámnak is, pedig csak irodában végzek ülőmunkát. A többi termékét kedvelem, de a dezodort nem ajánlom!

Update: megpróbálom elhasználni testápoló olajnak, a fűtési szezonban csak nem fog ártani, hamarosan beszámolok az eredményről.

Dr. Kelen Sun Save F30 Napkrém

Dr. Kelen Sun Save F30 Napkrém
2017. január 23.

A Hortobágy közepén egy nyári sportrendezvény félmaratoni távjának lefutásához kellett hirtelen vennem fényvédőt, mert otthon hagytam a sajátom. Szerencsére a Dr. Kelen márka standjánál tudtam venni. Jelentem: 2 óra 50 perc folyamatos napon tartózkodás alatt, állandó izzadás mellett sem égtem le (pedig fehér bőrű, leégésre hajlamos a bőröm). Kellemes, friss illata van, nedvesen/vizesen sem látszik a tejszerű réteg az ember testén. Nálam bizonyított.