zoldiedina

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2017. január 31.

Én már elég régóta használom, gesztenyebarna, burgundi, vörös színeket. Szerintem nem kell rajtahagyni órákat a hajon, 1 óra alatt bőven szinez, mert ez nem valódi henna. A valódi henna kizárólag vörösre festi a hajat. Az igazi henna semmilyen káros anyagot nem tartalmaz. Egyre sötétebb lett a hajam és elvileg nem lehet leszedni csak lenő. Egyebként szêp tóle a hajam de nem értem hogy tartalamazhat káros anyagot, itt vettem észre a vélemények között. Szóval csalódott vagyok, pedig úgy néz ki mint a henna.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Vanília Pezsgő Fürdőtabletta

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Vanília Pezsgő Fürdőtabletta
2014. május 4.

Mindhárom illatot kipróbáltam és nagyon tetszett. Még másnap is éreztem az illatát a fürdőszobában. Elég pici de olcsó is, fürdőgolyó helyett ajánlották és teljesen bevált.

Herbavitál Finomított Sheavaj

Herbavitál Finomított Sheavaj
2014. január 7.

Én imádom a shea vajat, arcra és dekoltázsra is ezt használom. De ezzel a típussal nekem is volt problémám. Konkrétan szaga volt, először azt hittem hogy sokáig állt a biobolt polcán és szó szerint megromlott. Aztán rendeltem és ugyanezt kaptam. Ez műanyag tégelyes olcsó és állítólag finomítatlan. Most már csak egy helyről rendelem igaz jóval drágább, de kiváló minőséget kapok.