zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Oriflame Waunt Super Recover Whipped Day Cream

Oriflame Waunt Super Recover Whipped Day Cream
2024. július 10.

Nagyon jól hidratál, jó érzés felkenni, tetszik. Az illata, állaga is szuper. A fényvédőt viszont én is hiányolom belőle, nyáron különösen fölöslegesnek tartok plusz egy réteget magamra kenni a fényvédelem miatt. Ezt leszámítva szuper kis krém.

Anew C-Vitaminos Szemkörnyékápoló

Anew C-Vitaminos Szemkörnyékápoló
2024. június 22.

Pár napja használom. Igazából nekem nincs annyira világosításra szükségem, de elfogyott a korábbi egy szemkörnyékápolóm, és ezt kaptam ajándékba, így kipróbáltam. Jó az állaga, jól kenhető, szépen bedolgozhatób a bőrbe, engem nem csíp. Nincsenek sötét karikáim, így nem tudom, arra használna-e, hidratálásra megfelelő. Kicsit drágállom.

The Saem Natural Tea Tree Mask Sheet

The Saem Natural Tea Tree Mask Sheet
2024. június 17.

A maszk bőségesen át van itatva anyaggal - ami negatív is, hogy kicsit csöpög, folyik, nehéz kihajtogatni (szerintem nem is egy normál formájú arcra készült). Egyébként könnyű felhelyezni, a hatása jó, szépen hidratálta az arcomat. A pattanásokra nem tudom, hat-e. Kissé mentolos illata van.
Mivel rengeteg anyagot tartalmaz a maszk, használható többször is, kétszer minimum, de akár háromszor is.
Az ára megfelelő.