zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Oriflame Love Nature Antioxidant Fátyolmaszk Minden Bőrtípusra

Oriflame Love Nature Antioxidant Fátyolmaszk Minden Bőrtípusra
2020. június 28.

A hatása nagyon jó, kellemes érzés, jót tesz a bőrnek. Nem csíp, nem irritál, puha, hidratált lesz tőle az arcbőr. Mintha megfiatalodtam volna, úgy néztem ki utána :) Én hűtőbe is be szoktam rakni használat előtt, így még jobb. 2-3 alkalomra simán elég. Viszont kicsit túl van méretezve, elég nagy arcra készülhetett. Csatlakoznék fruzsi0105-höz: Iszonyatosan csöpög, a kezem is tisztára ragadt, amíg felraktam. Kellemetlenül tocsog, túl sok anyag van benne. Konkrétan a zacskóból is csöpögött. Vannak olyan fátyolmaszk, ami kevésbé, csöpög, mégis elegendő a benne lévő cucc. Így viszont kellemetlen a használata. Csak ezért vonok le csillagot.

Jáde Köves Arcmasszírozó

Jáde Köves Arcmasszírozó
2020. június 19.

Régóta vágytam rá, végre beruháztam egybe, és nem bántam meg. általában beteszem a hűtőbe használat előtt (de nem mindig.) Jól hűsít. Nem püffedt az arcom, így nem tudom, azzal mit kezdene, de kellemes érzés használni. A masszírozó hatása és a hűsítés miatt is jó érzés.

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. június 19.

Gyönyörű szempillákat csinál! Nekem nincs bajom a használatával sem, könnyű felvinni, nem maszatolódik. Kedvenc!