zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Oriflame Optimals Hydra Radiance Hidratáló Nappali Krém Normál/Kombinált Bőrre

Oriflame Optimals Hydra Radiance Hidratáló Nappali Krém Normál/Kombinált Bőrre
2019. május 12.

Nekem tetszik. Könnyed, gélesebb állagú, nagyon könnyű textúrájú krém. Jól felszívódik, kellemes az illata, könnyű használni, jól hidratál. Tavaszra, nyárra külön jó lenne (nem nehezít el, nem zsírosít), de kár, hogy nincs benne fényvédő. egyébként jó kis krém, de az UV szűrőt hiányolom belőle.

Avon Today Tomorrow Always Tusfürdő - Always

Avon Today Tomorrow Always Tusfürdő - Always
2019. április 19.

Annyira nem vagyok elájulva. A parfümjét nagyon szeretem, azért vettem meg, de meg sem közelíti azt az illatot. Nagyon mű. Viszont jó drága :)
Tusfürdőként egyébként jól funkcionál, jó az állaga, de jellemzően az illata miatt venné meg az ember (tusfürdőt azért sokfélét lehet kapni), azért meg nem éri meg, mert nem hozza vissza azt az illatot, amit a parfüm ad. Más bajom nincs vele, de nem fogom újravenni.

Avon Szivacs Szénkivonattal

Avon Szivacs Szénkivonattal
2019. április 13.

Eddig csak párszor használtam, nem rendszeresen, csak hébe-hóba. Elég nagy, és először iszonyú kemény volt, mint egy tégla kábé, nem volt szivacs jellege, de a víz hatására szépen felpuhult. Nekem kisebb méretben praktikusabb lenne, nehéz kézbevenni, használni.
Mivel csak párszor használtam, nem tudom milyen a hatása, arctisztításkor semmi extrát nem vettem észre.Arctisztítóval szépen lemosta az arcom, de
nem volt látványos a különbség más szivacshoz képest, de rendszeres használata lehet, hogy jót tesz. Arról nincs tapasztalatom.