zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Oriflame Swedish Spa Hűsítő Tusolóhab

Oriflame Swedish Spa Hűsítő Tusolóhab
2022. május 21.

Most már új csomagolásban van (nem tudom, az összetevők ugyanazok-e), de továbbra is Swedish Spa tusolóhabnak hívják. A termékcsaládot szeretem, viszont tusolóhabot még soha nem használtam, így kipróbáltam. Vegyesek a benyomásaim. Nekem fura a koncepció, de aki szereti az ilyesmit, annak tetszeni fog. Az illata, kenhetősége jó (friss, üde illat), engem nem csípett, de nehéz kinyomni + minden habnál probléma, hogy túl sok jön egyszerre (a fele is elég lenne). Elég drága is sajnos. Mindennapos használatra ezért nem javaslom. Valószínűleg nem fogom újra venni.

Oriflame Novage Proceuticals Instant Peptide Ampullák

Oriflame Novage Proceuticals Instant Peptide Ampullák
2022. május 8.

Hát, az üvegcse nem túl praktikus, kétszer is eltört a felnyitott ampulla (mikor félre volt téve benne a második adag), ami veszélyes is, és pocsékolás is. Tudom, a műanyag kevésbé környezetbarát, de itt lehet, hogy célszerűbb lenne.
Extrém változást nem látok (de ugye néhány adag áldozatul esett az ampullaeltörésének), és elég drágának tartom. (Akciósan is elég borsos az ára.)
Egyébként könnyen beszívódik, jól kenhető, puhává tette az arcom, de nem tartom csodaszernek, nem tudom, használt-e valamit.

Helia-D Cell Concept 45+ Arckrém

Helia-D Cell Concept 45+ Arckrém
2022. május 5.

Pár napja használom. Kicsit tömörebb, testesebb állaga van, de szépen kenhető, jól felszívódik. Eddig tetszik, a bőröm is szereti. A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de eddig szimpatikus a krém. Amit hiányolok, hogy lehetne benne kicsit nagyobb faktorszámú napvédő, az SPF 15-ös az gyakorlatilag semmi.