zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Oriflame Styler Detangle Hajkibontó Kefe

Oriflame Styler Detangle Hajkibontó Kefe
2021. május 4.

Tetszik, szeretem. A fiam nem igazán szeret fésülködni, de azóta, hogy megvettem, folyton használja (kár, hogy csak rózsaszínben van), így rendelnem kellett még egyet. Könnyű használni, jót tesz a hajnak. A hasonló típusú termékekhez képest jó árban van, akciósan meg pláne.

N.A.E. Arctisztító Korong Purezza

N.A.E. Arctisztító Korong Purezza
2021. május 4.

Eddig 4 csillag. (De még alig használtam.) Az mindenképpen szimpatikus, hogy környezetbarát, újrahasználható. Könnyű használni, a bőrt nem irritálja. Egyelőre nem úgy habzik rajta az arctisztítóm, mint egy szivacson vagy vattapamacson, ezért ez még annyira nem tetszik, de szokni kell. Viszont jó lenne rá valami akasztó, hogy fel lehessen lógatni megszárítani, így nem annyira praktikus nedvesen tárolni. Egy szivacsos anyag jobban tetszene.

UPDATE: vettem másik hasonló terméket (Oriflame arctisztító párna), az jobban bejön. Ezt nehéz tárolni, nincs akasztója, nedvesen összecsavarodik,. Használom azért, de kedvenc nem lesz.

PomPom Alakformáló Lotion Tengeri Kivonattal

PomPom Alakformáló Lotion Tengeri Kivonattal
2021. április 10.

Könnyen adagolható, könnyed állagú krém, jól kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy nyomot, emiatt szívesen használom. Nem csíp, nem éget, nem irritál. Mivel csak pár napja használom, így a hatását még nem látom, de a könnyű kezelhetősége miatt tetszik. Sajnos elég drága.