zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Balea Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz

Balea Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz
2020. január 21.

Többen írtátok, hogy még jobban begyullad tőle a pati. Igen, én is ezt tapasztaltam, de mégis használt. "Félérett" pattanásra tettem fel - nem is vártam ki a 8-10 órát - és így extra gyorsan megérett, így könnyebben ki lehetett nyomni. (Egyébként más pattanáseltávolító kencével is jártam így.) Igaz, nagyon ocsmány és mély, nagyon gyulladt pattanásra még nem használtam, de a közepes állapotúnál felgyorsítja a folyamatot, gyorsabban meggyűlik, előbb ki lehet nyomni. Ilyen értelemben teszi a dolgát.
Amúgy tényleg teljesen átlátszó, alig lehet észrevenni, szinte keresgélni kell, hova tettem. Kicsit macerás nekem feltenni (visszafordul a széle), de nem szokott lejönni a helyéről.

Update: jobb, mint először hittem. 3 előnye is van. 1, a félérett patikat megérleli, könnyebb kinyomni, így nem kell vele napokig várni, összességében gyorsabb eltüntenti vele a pattanást. 2., a tényleg komoly, érett, gyulladt pattanást nekem szépen lehúzta - tényleg ki kell várni az időt, nem kell előbb levenni. 3., amíg fent van a tapasz, addig se macerálja az ember a pattanást. amúgy én gyakran érzek késztetést erre, de a tapasz segít abban, hogy ne nyomkodjam, maceráljam.
Igaz, nem mindig használ, de sokszor meg igen, szerintem ennyi pénzt megér adni érte.

Update2: néha használ, néha nem. Nem teljesen haszontalan, de pattanásfüggő. A homlokomnál kialakult egy elég nagy gyulladt pattanás, nem igazán akart megérni (legalább 2 nap lett volna még.) Feltettem, 4 óra múlva szépen meggyűlt, ki tudtam nyomni. Tehát most szépen kifejtette a hatását. Máskor persze nem sokat csinál. Kicsit zavaró, hogy a kis tapaszkákat nehéz leszedni a papírjáról, felpödörödik a széle. De egyébként érdemes vele próbálkozni, néha beválik.

Balea Ránctalanító Arcmaszk (régi)

Balea Ránctalanító Arcmaszk (régi)
2020. január 18.

Én is szeretem. Könnyű felkenni, eloszlatni. Nem érzem csodának, de szereti a bőröm. A ránctalanítás szerintem nem reális elvárás, főleg 2 tasak esetében biztos nem lesz kevesebb ránca senkinek, de nekem szépen hidratált, puha, bársonyos lesz tőle az arcom. Nekem a 2 tégely simán elég 3-3 alkalomra, így az ára is nagyon kedvező. Egy tégelyben, tubusban, visszazárható üvegcsében - és nagyobb kiszerelésben- praktikusabb lenne, de így is jó termék.

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval
2020. január 12.

Tetszik. Egy átlagos tusfürdő, semmi extra, de szépen teszi a dolgát. Kellemes, de diszkrét illata van, a család összes tagja használhatja. Tényleg mintha kevésbé szárítana, két-három használat után nem érzem száraznak a bőröm. Amit sajnálok, hogy csak 400 ml-s kiszerelés van belőle (egyelőre), reméljük, később lesz kisebb is.Úgy éreztem, egy tusoláshoz viszonylag sok kell belőle