zoraima

Regisztráció dátuma: 2022. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Nincs

Regisztráció dátuma: 2022. július 8.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lattafa Teriaq EDP

Lattafa Teriaq EDP
2024. március 15.

A Lattafa hivatalos oldalán női illatként van azonosítva, ellentétben más forgalmazókkal, ahol uniszex besorolást kapott (ez ma nagy divat, nincs is ezzel baj, de tud ez félrevezető lenni). Számomra egyértelműen női parfüm.
Az illat... Huhh... Nem a szende fajtának való... igazi karakteres, mély, nagy hatóságarú, kimondottan erős parfüm. Nyárra semmiképp nem ajánlanám, nagyon max 10 fok alatt. Igazából 2 fújás bőségesen elég, mert túl lehet fújni rendesen. Egyelőre nem igazán tudom eldönteni milyen alkalomra való, mikor milyen eseményen tudnám elképzelni a viseletét magamon. Annyira különleges... Nagyon tartós, 12 órát rajtam bír, ami nagyon nagy teljesítmény ismerve a bőrkémiám. Quentin Bisch nem fogta vissza magát, nem spórolt ki semmilyen alapanyagot az illatból, beletette magát rendesen szívvel-lélekkel. Az illatból úgy 2 mp(!!!) erejéig felsejlik nekem 1 enyhe Good Girl-vibe (lehet hogy csak a tudat mondatja velem, ismerve a parfümőr kilétét) Ne vezessen ez félre senkit, ki kell próbálni, lehetőleg bőrön, nem marad lineáris, szépen változik, de végig édes marad. A kompozíció további boncolgatásával nem strapálnám magam, és titeket sem szívesen untatnálak vele.
A csomagolása rendkívül igényes, az üveg szemet gyönyörködtető, az ára 100ml-hez képest bőven elfogadható, főleg hogy nagyon kevés elég belőle. Úgy érzem jó vétel volt. Minőség, kivitelezés mind-mind átlagon felüli.

Van Cleef&Arpels C.E.California Réverie

Van Cleef&Arpels C.E.California Réverie
2024. március 14.

Meseszép virágos illat... jajj de jól esik most...Tavaszváró, lélekemelő kis parfüm. Kifinomult, kecses, lágy, de egyben elegáns, letisztult és luxus kívül belül.
Tartósság és szillázs szempontjából nem egy atomerőmű, de én jelenleg túl tudom magam ezen a gyengeségén tenni, mert a realisztikus virág illata (neroli + jázmin) maximálisan kárpótol.

Ez az illat hozzájárulás a jókedvhez. ✨💛

Montale Rendez-Vous À Milan

Montale Rendez-Vous À Milan
2024. február 28.

Nagyon bejött! 💙 Amióta megérkezett a kis fújósom, csak ezt viselem. (Köszi Petra❣️) Az illatjegyek miatt attól tartottam, hogy Montale szokáshoz híven nagyon erőteljes és kibírhatatlanul édes, és szúrós lesz rajtam...Nem így lett, sőt azt kell hogy mondjam, hogy felfújás után csak nagyon decensen viselkedik rajtam, alig érzem magamon, azonban a férjem azt állítja nagyon finoman leng körbe és amint mozdulok megcsapja az illatom kinti környezetben is. Arról is kifaggattam, hogy vajon nem érzi - e férfiasnak, de megnyugtatott az ellenkezőjéről. Azt azért sajnálom, hogy a kezdeti frissesség hamar lecseng, ennél a parfümnél nem bánnám ha full lineáris maradna az idők végezetéig... Mondjuk a tartóssága az rendben van, mert a csuklómon órákkal később valamilyen úton módon felerősödik, ahogy változik az illat is. Nem szedem atomjaira...kellőképpen, de nem zavaróan édes, számomra (úgy érzem) a második nagy kedvencem mellé (Rose Elixír) beáll a sorba. Napi szinten is el tudom képzelni ezt a viseletet. 5 csillag