Best of Beauty 2019

Zorica

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP
2018. szeptember 11.

Kellemesen édes, vaníliás, puha illat.Nem túl tartós, de mégis sokkal drágábbakat is leköröz tartósságban. Nekem a doboza és az üvege is tetszik. Csodaszernek nem nevezném, de szeretem úgyhogy a 4 pontot mindenképp megérdemli.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. szeptember 11.

Isteni illata van, szerintem nem túl édes, legszívesebben egyfolytában fújkálnám. Főképp azért, mert 1-2 óra múlva sajnos, már nem érzem magamon. Úgyhogy, mostantól azon fogok gyakorlatozni, hogy valamiképp tartóssá tegyem. Az üvege szép, de nem praktikus. Igaz, hogy dobozzal együtt tárolom, de vigyáznom kell, hogy kifújáskor ki ne csússzon a kezemből. Ár - érték arányban ezek miatt, sajnos nem a legjobb, viszont az illata miatt nálam még így is mindent visz. Imádom.

Al Haramain Twin Flower

Al Haramain Twin Flower
2018. szeptember 11.

Nagyon erős rózsa illat, a nehezebbik fajtából, viszont iszonyat tartós. Két csepp egész nap érződik, de talán még másnap is. Pár óra után inkább szappanosba megy át. Nekem ő volt az első illatom Al Haramaintól, és kicsit orrba vágott. Szoknom kell még, nekem kicsit erős és fura. Szerintem aki most akar először a márkától vásárolni elsőre valami könnyedebbel kezdjen. Az üvege és a csomagolása nagyon szép, nagyon csajos.