Zorkaboszorka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Braun Silk-Épil Supersoft Epilátor

Braun Silk-Épil Supersoft  Epilátor
2013. október 14.

Óóó, ez már történelem! :)
Életem első epilátora, tinikoromban kaptam, ki lehet számolni, hát nem most volt, jóval több, mint tíz éve...A mai napig működik!
Persze többnyire a szekrényemben szomorkodik. A múltkor nosztalgiából elővettem. Lábra használható, de fentebbi területeken össze-vissza csípte a bőröm. De megadom neki az öt csillagot, a megbízhatósága, meg már csak az emlékek miatt is. Sajnálok megszabadulni tőle, mert a szerkezetnek semmi baja,csak elavult a konstrukció. Elteszem emlékbe, no meg tartaléknak, úgysem fog soha cserben hagyni. Majd az unokák öröklik:D

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)
2013. március 9.

Kicsit csípett, viszont finom puhává (bár kissé száraz tapintásúvá) varázsolta a bőröm.A pórusaim tényleg kisebb lettek,összehúzódtak.Jó kis maszk, bár a tasakot nem értem, miért nem osztották legalább kétfelé, hiszen egy alkalomra sok, kettőre,talán háromra is elég. Becsomagoltam fóliába, így remélhetőleg nem fog beszáradni.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2013. március 9.

Újságban található mintát próbáltam, a light árnyalatot. Mit mondjak, engem nem vett meg. A dekoltázsomtól felfelé úgy néztem ki, mint egy néger. Szerintem túl pigmentáltra sikerült a világos változat is, ennek ellenére a fedése is hagy kívánnivalót maga után. Persze nem a Nivea tehet arról, hogy nekem az átlagnál fehérebb a bőröm, viszont tudtommal a jó BB-krém kritériuma, hogy némileg képes a bőrszínhez igazodni. Hát ez nem igazodott egyáltalán, semerre....Lehet, hogy kidobnak majd egy extra light változatot is, de az után sem fogok rohanni, mert ez az enyhe fedőképesség nem tűnik meggyőzőnek, és a 10-es faktorú fényvédelmet sem találom túlzottan kompromisszumra keltőnek.
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel nem akartam bantu lányként maszkabálba menni, hamar lemostam
Pozitívum: kellemes az illata, és gyorsan beszívódik. Ennyi.

3 ÖSSZETEVŐ

Cucumis Sativus (Cucumber) Seed Extract EWG Kockázat: EWG Adat: közepes