zs001

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Novexpert Magnézium Hidratáló Arcpermet

Novexpert Magnézium Hidratáló Arcpermet
2024. február 16.

Nekem is rossz a szórófeje, az első alkalom óta, így sajnos használhatatlan, kuka. A hatását nem tudom, mivel nem tudom kinyerni a terméket a flakonból. Nem ajánlom senkinek sem megvételre. Én drágábban vettem, mint az itt feltüntetett ár. Nulla csillag, ha lehetne.

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
2024. február 8.

Jaj én ezt az illatot nagyon nem szeretem :-(
Kellemetlen, számomra szúrós, olyan tipikusan nem tisztaság érzetet ad. Nagy csalódás, a tartóssága értelmezhetetlen, és ami marad, az egy kommersz tusfürdős illat.

Guerlain l’Instant Magic de Guerlain EDP

Guerlain l’Instant Magic de Guerlain EDP
2023. december 22.

Számomra ez a Tündérlány-illat. Vakvásárlás volt, és míg ideért, végig az járt a fejemben, hogy nem vagyok normális, 75 ml-t veszek egy teljesen ismeretlen parfümből. De az első kifújás után elöntött a boldogság-érzés. Ez az illat egy puha púderes felhő, nem ódon, nem öreges, én kortalan illatnak mondanám. Viszont nagyon nem a mai trendekbe illik, ez tény, így nagy rajongó tábora nem véletlen, hogy nincs. Nem tudom elemeire szedni, kerek az egész, csodaszép, megnyugtató, tiszta illat. A tartóssága megfelelő, nem ordít, de egész nap érzem a 2 fújást. Nekem az üvege is nagyon tetszik, semmi csicsa, elegáns. Örülök, hogy rátaláltam.