zs001

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Kérastase Spray Stimuliste Energizáló Hajápoló Spray

Kérastase Spray Stimuliste Energizáló Hajápoló Spray
2020. május 25.

Még csak pár hete használom, de egyelőre minden szempontból kiemelkedő termék. Naponta használom, ami feltűnő, hogy a többi hasonló hajnövesztő kencéhez képest ez nem tapasztja, ragasztja a hajat, nem zsírosít, és nem is lapítja le a hajam. Pár perc alatt megszárad, és nagyon szép, rendezett lesz a tőle a frizurám. Maximális pont. Én lényegesen olcsóbban vettem, mint az itt feltüntetett ár...

Kerastase Densifique Bain Sampon

Kerastase Densifique Bain Sampon
2020. május 24.

Még karácsonyra kaptam ajándékba egy szettet. Akkor nem bontottam ki, mert el szerettem volna használni a bontott samponjaimat. Most májusban került sor erre a termékre.
Az az igazság, hogy ez tényleg más, mint az általam eddig használt samponok. Már az első használat után éreztem, hogy más a hajam minősége. Puhább, van tartása, jó állaga lett a hajamnak, nem száll, nem zsírosít. Tökéletes. Az illata is nagyon finom, visszafogott, nem olyan harsány, mint némelyik drogériás samponé. Egy hónapja használom, de alig hiányzik belőle, így azt gondolom most, hogy ugyan drága, de megéri az árát. Minden elvárást teljesít, ami egy sampontól várható. A hozzávaló balzsamról ugyanez a véleményem.

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2020. május 10.

Elfogyott a jól bevált koreai fényvédőm, és ezt vettem helyette. Ezerszer megfogadtam, hogy nem veszek biodermát, de megint csak becsaltak a málnásba.... A csapból is a Bioderma folyik, minden bőrgyógyász, patikus ezt ajánlgatja, gondoltam, hátha jó lesz. Hát nem.
Ez a krém olyan, ami miatt az emberek utálják a fényvédőket. Ragad, csillog a fejem tőle, mint egy diszkógömb, alá semmi de semmit sem lehet kenni, mert utána pereg. Emellett csípi a bőröm, az illata is erős, órákkal a felkenés után is uralja a környezetet. Fogalmam sincs, hova fogom elkenni, mert számomra ez használhatatlan. Legszívesebben bevágnám a kukába... Visszatérek a koreai termékekhez, ezerszer többet érnek.