zs001

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2022. április 4.

Én ajándékba kaptam, de gyorsan el is passzoltam. Egyfelől a hype, ami körülötte van, érthetetlen számomra, másfelől régen volt egy flakonnyi, még édesanyámnak, fújta-kente mindenfelé (de tényleg, még a macska is kapott belőle), hatás nulla. Végül a legfontosabb számomra, egy formaldehid-kibocsájtó és parabénnel tartósított terméket nem szeretnék irritált-sebes stb. bőrre fújni. Az meg, hogy az értékesítők szerint szembe-szájba is fújható-hát ez meg nonszensz. Kis keresgéléssel szebb összetevőjű aloe termékek is elérhetők.

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP
2022. március 8.

Nekem most ez lesz a tavaszi illatom, gyári minta után annyira megtetszett, hogy vettem is egy 30 ml-es kis üvegcsét. Ez az illat semmi extra, mégis nagyon kellemes, nem tolakodó, olyan kis tündérlány-illat szerintem. Én nem érzem ki belőle az illatjegyeket, hál istennek a körtét sem (nem szeretem), de az összhatás az rendkívül harmonikus számomra. Szívesen használom :-)

Mizon Regeneráló Intenzív BB Krém 35% Csigamucin Tartalommal SPF50

Mizon Regeneráló Intenzív BB Krém 35% Csigamucin Tartalommal SPF50
2022. február 20.

Nekem a Mizon termékek nem váltak be, ez a BB krém sem lett kivétel. A jó vélemények és a szép összetevők miatt vettem meg a legvilágosabb árnyalatot. A színnel nincs problémám. De borzasztóan erős a fedése, ez inkább alapozó, nem BB krém. Én képtelen vagyok bármivel is szépen eloszlatni a bőrömön, sem sminkszivaccsal, sem ecsettel, sem kézzel nem lesz szép. Nincsenek bőrhibáim, de ezzel egyszerűen nem szép a bőröm. A szárazabb részeket kiemeli, és a nem létező pórusokba is beleül. Próbálkoztam vele egy darabig, de meguntam és a kukában landolt. Igazából nulla csillag.