zs001

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

Uriage Roséliane CC Krém SPF30
2021. május 5.

Update: 2 használat után belobbantotta a rosaceam, ami végre "nyugalomban" volt. Ez azért vicces, hiszen erre a problémára lett kitalálva. Sajnálom, mert nekem amúgy nagyon szép volt a bőrömön, igazi bababőr hatás, de hát ez 2 alkalomra szólt. Kémiai fényvédő/parfüm tartalma lehet a ludas szerintem. Most győzöm nyugtatni a fájò, égő rosaceas területeket. Nem ajánlom rosaceas, de még érzékeny bőrre sem!

Mintát kaptam belőle, de sokáig nem mertem felkenni, már csak azért sem, mert nagyon sötét színe van a tubusbòl kinyomva. Aztán mégis tettem egy próbát vele, és érdekes módon pár perc alatt hozzáidomult a bőröm színéhez (nagyon fehérbőrű vagyok). Szép szatén hatást ad, nem matt, de nem is csillog nagyon, egyelőre nem is irritált. Nekem egyelőre tetszik. Két alkalomra elegendő mintâm van még de ha így teljesít, meg fogom venni.

Uriage Bariéderm Cica Daily Arcápoló Gél-Krém

Uriage Bariéderm Cica Daily Arcápoló Gél-Krém
2021. május 1.

A szérumjával együtt használom és nagyon ajánlom. Illatmentes, könnyű gél-krém, ami nagyon gyorsan beszívòdik. Nem ragad, nem hagy semmiféle réteget, nem kukacosodik, szóval tökéletes. Ami a legfontosabb, elképesztően nyugtat, nagyon jò érzés a bőrömön, szinte sajnálom erre rákenni a fényvédőt (utâlom az összeset, de a rosaceam miatt kötelező).
Én teljesen elfogadhatónak tartom az árát is, mert ez egy igazán jò krém.

Uriage Bariéderm Cica Daily Serum

Uriage Bariéderm Cica Daily Serum
2021. május 1.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.
A pipettás "nyomógombos" kiszerelése tökeletes, könnyen adagolható. Én egy teljes pipettányit elkenek egy alkalomra.
A szérum színtelen, nem ragad, nem hagy semmi réteget az arcon, és nagyon gyorsan beszívòdik. Nekem ad egy hűsítő érzést is, ami a hiperérzékeny, irritált bőrömnek extra jòl esik. Rosaceam van, sajnos most be is lobbant megint, de ez a szérum most nagyon jòl nyugtat, csillapít.
Szépek az összetevői, semmi túlzás ( sajnos a kedvenc milliòösszetevős koreai szérumoktòl besokallt a bőröm, irritálnak, emiatt kerestem valami más megoldást-bevált). Alkohol és parfümmentes, hála az égnek.
Az ára akciósan teljesen elfogadható, teljes áron azért nem olcsó, de mindig kifoghatò valahol akciósan. Biztosan újra fogom venni.