zsalexa

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation

Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation
2021. január 20.

Háát, sajnos én leszek az, aki lehúzza ezt az alapozót. :/ Annyira szerettem volna szeretni, direkt őt kértem karácsonyra a férjemtől, amióta felszíni vízhiányos az arcom, sokkal jobban esik egy dewy/természetes finisű alapozó, mint egy mattra száradó. De te jó ég, ezzel a formulával nem tudtam mit kezdeni. A hozzá passzoló kabuki ecsettel olyan, mintha egy maszkot húznék az arcomra, ami ráadásul csillog, nyomot hagy mindenen. Próbáltam kézzel és blenderrel is felvinni, primerre, primer nélkül, mindenhogy. Borzasztóan átfényesedik, és a ragacsossága elég kényelmetlen, púderrel fixálva pedig fullasztó. A fedése alapvetően rendben van, ennyi pénzért valahogy elhasználom, de nekem nagyon nem jött be.

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer
2021. január 20.

Karácsonyra kaptam alapozóval és ecsettel együtt csomagban, azóta kb. minden nap használom, még akkor is, ha csak egy kis púdert dobok fel az arcomra. Isteni, selymes érzés a bőrömön, gyönyörűen mutat rajta a smink, teljesen mindegy, hogy milyen hidratálóra viszem fel. Nem kukacosodik, nem fullad alatta a bőr, maga a tökély.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. november 21.

Meglepődtem, hogy milyen jól fed. Hétköznapokra szinte már csak ezt használom, felváltva a Mádara CC krémjével. Sokkal üdébb a bőröm, ráncokba nem ül bele, irritációt sem okozott, megy az 5 csillag.