Zsan31

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Scholl Hidratáló Lábápoló Maszk

Scholl Hidratáló Lábápoló Maszk
2019. október 27.

Én a rózsaszín (sensitive) változatot vettem meg már másodjára. Parfüm és színezékmentes ez a verzió.
Nagyon tetszik és sokkal jobban hidratál mint egy krém. Persze a napi ápolást nem helyettesíti, így akinek rossz állapotban vannak a lábai nem feltétlenül jelent megoldást. Én beiktattam a havi nagy pedikűr-programomba. Könnyed formulája van amit a zokni levétele után szépen bemasszírozhatunk a lábakba. Miután letelt a 20 perc én a maradék hatóanyagot eldolgozom a lábaimon és utána egy jó meleg zoknit pluszban felhúzok a jobb eredményért. Puha és selymes láb jár cserébe.
A Müllerben ráadásul nagyon jó áron jutottam hozzá, mert csak 1.290 Ft volt darabja.
Az általam adott 4 * oka, hogy kiszeretnék majd próbálni másik fajtát is, viszont ajánlom mindenkinek ezt a terméket.

Trend It Up Mágneses Műszempilla

Trend It Up Mágneses Műszempilla
2019. május 23.

Sosem használtam műszempillát, semmilyet sem. Ám egyszer a Müllerben nézelődés közben találtam az Essence polcán egy mágneses “cat eye” verziót. Megfogott és megvettem. Pár bénázó pillanat után azzal nagyon jó tapasztalatom volt és megvoltam elégedve vele. Aztán gondoltam kellene egy drámaibb valami. Elég rossz napom volt aznap mikor ezt megvettem. Hát...nem lett tőle jobb az tuti. Megtetszett az üzletben, de konkrétan kínszenvedés feltenni. Sőt, a bal oldali pillasorom végéhez nem is nagyon passzol. Kemény, nagyon mű. Teljes pénzkidobás volt, amit nem sajnálnék annyira ha olcsóbban jutottam volna hozzá. Próbálkozok majd még vele azért, de nem fűzök hozzá sok reményt. Sajnálom, mert amúgy elég jól néz ki (amíg a csomagolásban van).

Terra Naturi Sunny Moments Precision Lash Mascara

Terra Naturi Sunny Moments Precision Lash Mascara
2019. május 23.

Nekem tetszett ez a kis termék. Abszolút a csomagolása alapján döntöttem, mert imádom a flamingókat. Nagyon natúr illata/szaga volt szerintem, ami engem nem zavart. Szép fekete színnel dolgozott és szépen hosszította a pillákat. Nem irritált és könnyen lemosható volt. Plusz pont a szilikon kefe miatt (azok a gyengéim).

1 ÖSSZETEVŐ

Benzoyl Isopropanol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott