Zsan31

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő
2020. június 17.

Tusfürdőt még nem használtam a márkától, ez volt az első alkalom. Kellemes csalódás ért, tetszik.
Első körben a kaktuszfüge jelenik meg, majd a bambusz és az is marad a végjáték. Imádom a bambusz illatát, mert olyan friss zöld. Olyan természetközeli. Nagyon kellemes számomra.
Az állaga is szuper, elég sűrű.
Plusz pont a 100%-ban újrahasznosított 2-es jelölésű flakonért. Egyedül a kupak nem valami szuper, nem mindig zár jól.

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Deo Spray

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Deo Spray
2020. június 17.

Úgy döntöttem, hogy minden eddig használt Fa deo-ról írok egy véleményt, mert nagyon megszerettem őket (most is 12 van itthon). Én rossz illatút még nem vettem tőlük és a legtöbb tartja magát szinte nap végéig. Nekem beváltak nagyon.
Nem győzöm mindenhol hangsúlyozni, hogy amiben nincs alumínium azt nem az izzadás megakadályozására találták ki, bármi legyen is az ígéret. Nem arra való, csak illatnak.
Ennél nekem a gyümölcsös vonal jobban érvényesül és konkrétan nyár esti vízpartra kiülős érzés fog el vele kapcsolatban. Sokszor vettem már újra. Én szeretem, de azt elismerem néha nekem is csíp ez a verzió valamilyen oknál fogva. 🤷🏻‍♀️

Isana Aktívszenes Lehúzható Arcpakolás

Isana Aktívszenes Lehúzható Arcpakolás
2020. február 27.

Nekem az új csomagolású (letisztult fehér dizájn) volt. Katasztrófális termék. Nehéz volt felkenni, mert ragadt és áradt a tömény alkohol amitől öklendeztem.
Semmit nem csinált, ellenben az alkohol marta az arcomat. Ilyet egy maszknál sem tapasztaltam még.
Áldom az eget, hogy csak egy csomaggal vettem. 0 csillagot kapna, de olyat nem lehet sajnos.

1 ÖSSZETEVŐ

Benzoyl Isopropanol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott