Zsan31

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tetesept Fest Der Sinne Wintermärchen Fürdősó

Tetesept Fest Der Sinne Wintermärchen Fürdősó
2021. április 1.

Egy teljes tasakot sosem használok el egyszerre, így ez is 2 alkalomra elegendő volt nekem. Az illata számomra inkább a fűszeres narancsra hajaz, de kellemes. Színben a fel vizezett szörpre emlékeztet. 😄 A csillámok az első adagnál nem zavartak, mert jól mutattak az akkori párommal való gyertyafényes vacsoránál. A második alkalommal viszont idegesített, hogy másnap reggel munkába menet mindenhol csillogtam és még este fürdés után is, mert nehezen jöttek le a kis apróságok. Általában nem szeretem a márka termékeit és ritkán is veszem meg, mert engem nagyon szárítanak, de ezzel nem volt ilyen gondom. Összességében kellemes élmény volt és egy szexi estéhez újra is venném.

Nivea Expert Micellás Szemfestéklemosó

Nivea Expert Micellás Szemfestéklemosó
2021. március 16.

Nagyon nem szerettem! Alig vártam, hogy elfogyjon ez is. Hiába is próbálkozok a márka arcra-szemre szánt termékeivel valahogy nem jönnek be nekem. Vízálló terméket nem használok és így arról nem tudok nyilatkozni, de a sima szemfestéket sem szedi le normálisan. Spirál lemosáskor általában egy pár mp-re ráteszem először a vattakorongot a szememre, hogy “lazítson”, de ez a termék semmit nem csinál. Nagyon kell dörzsölni, hogy valamit leszedjen...ellenben csíp. Az ára borsos ezek alapján, hogy kb. a “csapba öntöm”. A flakon és az állag az egyetlen értékelhető részemről.

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon
2020. augusztus 5.

Életem egyik legrosszabb samponja ezt bizton állítom. Megtetszett a dizájn és az illat, plusz elméletileg mélytisztító hatású és gondoltam jó lesz. Hááát...a nagy pikulát. Gyorsan zsírosodik a hajam (3 naponta mosom), de azért annyira mégsem, hogy olyan a termék hatékonysága mosás után mintha nem történt volna semmi ill. még sokkal gázosabbnak és zsírosabbnak néz ki tőle a hajam. Ötletem sincs mi a problem. A csomagolás szép, a természetesség jó, az illata is tetszik és ami a lényeg lenne...a hatás, semmit sem ér. 1 csillag a felsoroltak miatt, amúgy 0 lenne. 😕

1 ÖSSZETEVŐ

Benzoyl Isopropanol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott