ZsanettLina

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser
2020. május 31.

Első használatnál nagyon megijedtem, mert olyan "csikorgósan szárazra" tisztította az arcom. Tényleg szappan szaga van (szerintem úgy is habzik mint egy szappan), és valóban egészen kevés is elég belőle. Két hete használom. Nem szárította ki a bőröm, pedig a kombinált bőr mintapéldánya vagyok. Maradéktalanul eltünteti a bb krémem, és bem pattogtam ki tőle. Megérte megvenni!

Kundal Honey & Macadamia Natural Shampoo - Pink Grapefruit

Kundal Honey & Macadamia Natural Shampoo - Pink Grapefruit
2020. május 31.

Nagyon régóta keresek egy sampont, aminek ennyire jók az összetevői, az ára kedvező, és nem külföldről kell berendelni...szóval ez a legjobb sampon eddigi életemben! Szerintem nagyon jól tisztít már egyetlen samponozás után is (pedig imádom a hajmosás előtti DIY joghurtos mézes olajos hajpakolást). Az illata rendkívüli, használat után pedig nagyon kellemes, puha tapintású a hajam. Alig várom hogy a többi illatát is kipróbáljam! :)

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream (régi)

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream (régi)
2020. május 11.

Nagyon erősen citrus illatú krém, de én személy szerint ezt szeretem benne. Viszont szerintem igazán zsíros krém, ezért csak este használom (reggeli arcmosásnál érzem ahogy jön le a vízzel, szóval a bőröm nem tudja az egészet beszívni). A hatása nekem semleges: nem lett tőle egységesebb a bőröm vagy kevesebb a mitesszerem. Viszont nem is okozott allergiát vagy pattanásokat, ami nálam egy csoda és emellett egész jól hidratált. Megkapja az 5*-ot, de ha elfogy, már kinéztem mi mást fogok kipróbálni ehelyett.