ZsanettLina

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream
2020. május 11.

Nagyon erősen citrus illatú krém, de én személy szerint ezt szeretem benne. Viszont szerintem igazán zsíros krém, ezért csak este használom (reggeli arcmosásnál érzem ahogy jön le a vízzel, szóval a bőröm nem tudja az egészet beszívni). A hatása nekem semleges: nem lett tőle egységesebb a bőröm vagy kevesebb a mitesszerem. Viszont nem is okozott allergiát vagy pattanásokat, ami nálam egy csoda és emellett egész jól hidratált. Megkapja az 5*-ot, de ha elfogy, már kinéztem mi mást fogok kipróbálni ehelyett.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2020. május 11.

Remek lemosó. Tetszik hogy semleges az illata, nagyon kevés is elég belőle és remekül habzik ilyen összetevők mellett is. Ha valami nem tetszik a bőrömnek, arra rögtön allergiás égő-viszkető foltokkal, vagy rosszabb esetben pattanásokkal reagál. Ettől az arclemosótól semmi baja az arcomnak, és remekül tisztít, bár én csak BB krémet használok. Viszont a zsíros - kombinált bőröm picit szárítja, de ez arckrémmel ellensúlyozható.

BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős Hajvasaló

BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős Hajvasaló
2020. május 10.

Nagy reményekkel vettem meg. Minden héten/2. héten vasalom a hajam a hajtövemnél, mert ha elfekszem, felkunkorodik és nagyon zavar. Azért vettem ezt a hajvasalót, hogy a lehető legminimálisabbra csökkentsem a károsodást. Nekem eleinte nem volt gondom, a gőzölő funkció is jól működött, szerettem. De fél éven belül egyszer csak elromlott a tartály és a gőzadagoló, majd néhány hónap múlva a hőfokszabályozó. Egy ennyire drága hajvasalótól jobbat várna az ember. :( Hosszútávú befektetésre terveztem, ezt elég gyorsan meghiúsította, ezért csak 3 csillag. Amíg működött, jól működött.