ZsanettLina

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2020. január 26.

A rengeteg mitesszerem van az orromon, gondoltam hátha csodát tesz velük. Elhasználtam egy flakont, nagyobb változást nem tapasztaltam az arcomon. Rendben van a termék, koreai minőség, nem gyulladt be az arcom (ami felér egy bőrgyógyászati értékeléssel). Igaz, nekem kicsit ragadt tőle a bőröm, ezért csak este használtam. Megéri a pénzt, de nem tett hozott nagy változást.

Veet Arcgyanta Csíkok

Veet Arcgyanta Csíkok
2020. január 26.

az itteni vélemények alapján kicsit túlgondoltam a terméket, és már - már azt képzeltem, hogy csodás lesz a gyantázás. A valóságban szerintem egy-egy csíkon aránytalanul sok a gyanta... És bár szépen kiszedte a szőrszálakat, azt a rengeteg-rengeteg gyantát a törlőkendő ellenére is hosszú procedúra volt leszedni... A bőrömet pedig megviselte, bár az én bőröm bármi megviseli. Ezért adok csak 4*-ot. Engem az ára nem zavar, mert sokáig elég lesz egy doboznyi, és mint mondtam, hatékony úgyhogy megéri. Remélem idővel belejövök, így könnyebb lesz a szőrtelenítés és valamivel rövidebb.

Bonye Luv Angel Hajszérum

Bonye Luv Angel Hajszérum
2019. július 10.

Kicsit aggódtam megvenni, mert sehol sem találtam róla véleményt, és nem szerettem volna pórul járni vele. Nemsokára elfogy, úgyhogy rendelhetem a következővel, mert egyszerűen imádom!!
Az illata kicsit mű, de nem rossz, és használat után még másnap is érzem magamon. Kissé ragad utána a tenyerem, de a hajamon tökéletesen felszívódik, és nagyon jól hidratál. Nagyon puha és fényes lesz a hajam, ami nagyon statikus egyébként, kivéve ha ezt használom.
Az egyik legjobb hajápoló amit használtam.