Zsani0719

Regisztráció dátuma: 2021. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2021. március 19.

Már 2 hete használom, itteni ajánlások miatt vettem meg. Arcmosás után kenem be vele az állkapcsom környékét, orr-száj területét, néha pedig a homlokom egy részét. Sajnos nekem a legtöbb arclemosótól csak kiszárad a bőröm, még az olajos lemosó is szárította. Valamiért nekem nagyon fura bőröm van, egyes helyeken nagyon zsírosodik, máshol meg száraz, bár gondolom a maszk sem tesz túl jót neki. A lényeg, hogy mióta kenem szinte minden este, vagy mikor jobban ki van száradva, javult a bőröm. Nem pattanásos az arcom tőle, miteszerem ugyanannyi van így azt sem piszkálja. Nem hagy ragacsos érzetet, nagyon sima és puha lesz tőle, hamar beszívódik(vékony rétegben kenem, először ezt is soknak éreztem de már meg sem érzem a mennyiséget). Illatától féltem, hogy nagyon fogom érezni, de felkenés után szinte nem is érzem már. Úgyhogy bátran ajánlom, nekem eddig bevált! :)

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2021. március 10.

Egy nagyobb fajta bőrszárazságom miatt az egész hátam és mellkasom hámlott, foltos volt még tegnap. Tegnap bőrgyógyászaton kaptam egy kenőcsöt amitől másnapra a kivakart nyakamból puha, finom bőröm lett. Ezt a kenőcsöt ajánlotta fürdéshez, nagyon sokat segít ez is. A karom puha lett, a bőröm is nyugtatja. Kicsit olyan érzés mintha neogranormonnal akarnám bekenni magamat, de annál sokkal lágyabb, krémesebb, illata szinte nincs is. A kiszerelése miatt vonhatnék le pontot mivel olyan a tubus mint egy extra nagy fogkrém, így nekem macerás kinyomni belőle. De lehet majd valamilyen edénybe átnyomom és akkor könnyebb lesz használni. Összességében bevált eddig, hidratál, puhít. Arcra nem használtam még, testre teljesen jó hogy ilyen gyengéd az egész termék.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2021. március 1.

Már egy éve használom, eddig egyszer vettem újra. Először ez a sima volt, most másodjára a limeos. Mindkettőnek tetszik az illata, a bizsergető érzés megszokható. Elsőre fura volt de már meg sem érzem. Mostanában megfázás miatt eléggé kiszáradt a szám, sebes volt, de egy éjszaka alatt rendbe hozta. Nagyon puha ajkakkal keltem. Így tudom ajánlani! Akinek sebes a szája a kiszáradástól, az szerintem mindenképp szerezzen be egyet, egyik tipussal sem jár szerintem rosszul. Nekem évente 1-2 stiftet kell elhasználnom, ez teljesen jó.