Zsanii23

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. május 21.

Könnyen építhető, eldolgozható szivaccsal és ecsettel is, hálistennek nem oxidálódik:D
Javított a bőröm állapotán (amit a DW szépen elrontott) nem kell havonta újravenni.
Viszont kb 3 óra után úgy nézek ki, mintha leöntöttek volna egy liter olajjal és foltokban kopik..
Elsőnek interneten választottam színt, aztán szaküzletben próbáltam segítséget kérni, ahol full lekezelően beszélt az eladó és 2 rózsaszínes árnyalatot próbált adni a sárgás tónusú bőrömre ami kipróbálásnál is teljesen látszott hogy nem az én színem ( szerinte az volt)
Összességében ha odafigyelsz, hogy milyen primert és fixálót használsz, rápúderezel x időnként (na meg persze eltalálod a megfelelő színt) nem rossz alapozó, csak az árát sokallom..

MediNatural Teafaolajos Mattító Tisztító Krémpakolás Zsíros Bőrre

MediNatural Teafaolajos Mattító Tisztító Krémpakolás Zsíros Bőrre
2019. május 21.

Még csak pár alkalommal használtam, de eddig bevált:D
Frissítő érzés amíg rajtam van, hamar megszárad és nem kell 20 percen át vacakolni vele amíg lemosom.
Nem húzza az arcom lemosás után mint elég sok maszk.
Szerintem sokáig elég lesz és újraveszem ha elfogyott

Medinatural Teafa Folyékony Szappan

Medinatural Teafa Folyékony Szappan
2019. május 21.

Pattanás stop csomagban vettem, ezek az első “természetes” termékeim amiket használok (legalabbis most kezdtem tényleg odafigyelni)
Nekem csodát tett (az egész csomag)
Már csak ezt használom sminklemosásra, a legmakacsabb szempillaspirált is leszedi könnyedén és még fertőtlenít is.