Zsaninna

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 5.

Nagyon szeretem, nagyon szereti a kombinált bőröm. Igaz én csak estére használom, mert az én bőrömnek kicsit nehezebb lenne nappalra, de este csodásan teszi a dolgát. Ennek ellenére nem szívódik be nehezen, több szérumot is használok alatta, még nem okozott semmilyen problémát. Nappalra csak szemkörnyékre kenem, főleg, hogy jön a hidegebb idő.
Több kommentnél olvastam itt, hogy valakik számára kifejezetten büdös, én ezt nem érzem, számomra szinte illata sincs. (szerencsére)
Nekem nem okozott semmilyen irritációt, nem pattogzott ki a bőröm egyáltalán tőle. Nem kell csodákat várni tőle, de szerintem nem is ígér csodákat, egy szimpla jól működő hidratáló. Ár-érték arányban szerintem szuper, én egyből a nagyobb verziót rendeltem meg.

2020. március
Részemről megérdemli a plusz csillagot. Még mindig imádom, már a másodikat rendeltem belőle.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 1.

Teljesen véletlenül vettem meg, mert a télen már semmilyen ajakápoló nem hozta rendbe az ajkaimat. Nem olvastam előtte semmit, így várakozások és előítéletek nélkül kezdtem el használni. Első körben kicsit drágának gondoltam, de már úgy voltam vele, hogy ha használ, akkor megér ennyit. Mivel nem olvastam róla előtte, nagyon meglepő volt ez a bizsergető érzés a számon, emellett nekem az illata is fura volt. De nagyon hamar rendbe hozta az ajkaimat (2-3 használat után), ami őszintén meglepett, mert eddig ilyen gyors sikert semmi nem hozott. Ha sokat viszek fel belőle, akkor valóban nagyon ragacsos érzést hagy, de úgy érzem, hogy nem is kell belőle ennyi. Valójában ahogy nézem sokkal kevesebbet használok belőle, mint más korábbi ajakápolókból, ezért úgy gondolom, hogy az árát is teljes mértékig megéri. Az összetevői nem feltétlenül tetszenek, de mivel nekem eddig mindig csak segített, ezért ezzel is megbarátkoztam.
A csomagolásról csak annyit, hogy először azért nem akartam megvenni, mert nekem mindig a stiftes ragasztókat juttatta eszembe :)
Kicsit féltem, hogy hamar elromlik a stift és nem tudom majd elhasználni emiatt, de eddig szerencsére nincs gondom vele.

Etude House SoonJung 2x Barrier Intensive Cream

Etude House SoonJung 2x Barrier Intensive Cream
2019. január 28.

Mintaként mertem megvenni, de huzamosabb ideje használom. Nehezebb krém, nem szívódik be pillanatok alatt, de 1-2 perc után, már tökéletes.A kombinált bőröm miatt inkább éjszakára szoktam bekenni vele az arcom és a nyakam, mert a T-vonalban nekem ez sok lenne napközben. Azonban éjszakára nagyon jó, reggelre mindig nagyon szép puha bőröm lesz tőle és nagyon tetszik, hogy nincs benne mindenféle illatanyag. Nem okoz semmilyen irritációt, nem pattog ki a bőröm tőle, kellemes érzést ad miután beszívta a bőröm. Bár úgy gondolom, hogy nyárra ez a krém sok lenne, bár ha valakinek nagyon száraz a bőre, el tudom képzelni, hogy nyáron is jó.

2019: A 60ml-s kiszerelésnek szerintem zseniális a kialakítása, egyszerűen beleszerettem ebbe a tubusba. Továbbra is használom és nem adnám semmiért. Láttam, hogy többen írták, hogy az emulzió után ez már sok és nem szívódik be a bőrbe. Ez nálam is így van, de én felváltva használom, estére csak ezt használom, és mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért reggel csak az emulziót használom. Így sosem okoz nehéz érzetet az arcomon.
Azonban ha este beletapicskolom a bőrömbe, reggelre olyan szép sima, puha lesz, hogy valami szuper. Szerencsére nekem továbbra sem okoz semmilyen irritációt, nem lettem mitesszeres sem tőle, nekem teljesen must have darab :)