Zsaninna

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 1.

Teljesen véletlenül vettem meg, mert a télen már semmilyen ajakápoló nem hozta rendbe az ajkaimat. Nem olvastam előtte semmit, így várakozások és előítéletek nélkül kezdtem el használni. Első körben kicsit drágának gondoltam, de már úgy voltam vele, hogy ha használ, akkor megér ennyit. Mivel nem olvastam róla előtte, nagyon meglepő volt ez a bizsergető érzés a számon, emellett nekem az illata is fura volt. De nagyon hamar rendbe hozta az ajkaimat (2-3 használat után), ami őszintén meglepett, mert eddig ilyen gyors sikert semmi nem hozott. Ha sokat viszek fel belőle, akkor valóban nagyon ragacsos érzést hagy, de úgy érzem, hogy nem is kell belőle ennyi. Valójában ahogy nézem sokkal kevesebbet használok belőle, mint más korábbi ajakápolókból, ezért úgy gondolom, hogy az árát is teljes mértékig megéri. Az összetevői nem feltétlenül tetszenek, de mivel nekem eddig mindig csak segített, ezért ezzel is megbarátkoztam.
A csomagolásról csak annyit, hogy először azért nem akartam megvenni, mert nekem mindig a stiftes ragasztókat juttatta eszembe :)
Kicsit féltem, hogy hamar elromlik a stift és nem tudom majd elhasználni emiatt, de eddig szerencsére nincs gondom vele.

Etude House SoonJung 2x Barrier Intensive Cream

Etude House SoonJung 2x Barrier Intensive Cream
2019. január 28.

Mintaként mertem megvenni, de huzamosabb ideje használom. Nehezebb krém, nem szívódik be pillanatok alatt, de 1-2 perc után, már tökéletes.A kombinált bőröm miatt inkább éjszakára szoktam bekenni vele az arcom és a nyakam, mert a T-vonalban nekem ez sok lenne napközben. Azonban éjszakára nagyon jó, reggelre mindig nagyon szép puha bőröm lesz tőle és nagyon tetszik, hogy nincs benne mindenféle illatanyag. Nem okoz semmilyen irritációt, nem pattog ki a bőröm tőle, kellemes érzést ad miután beszívta a bőröm. Bár úgy gondolom, hogy nyárra ez a krém sok lenne, bár ha valakinek nagyon száraz a bőre, el tudom képzelni, hogy nyáron is jó.

2019: A 60ml-s kiszerelésnek szerintem zseniális a kialakítása, egyszerűen beleszerettem ebbe a tubusba. Továbbra is használom és nem adnám semmiért. Láttam, hogy többen írták, hogy az emulzió után ez már sok és nem szívódik be a bőrbe. Ez nálam is így van, de én felváltva használom, estére csak ezt használom, és mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért reggel csak az emulziót használom. Így sosem okoz nehéz érzetet az arcomon.
Azonban ha este beletapicskolom a bőrömbe, reggelre olyan szép sima, puha lesz, hogy valami szuper. Szerencsére nekem továbbra sem okoz semmilyen irritációt, nem lettem mitesszeres sem tőle, nekem teljesen must have darab :)

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion
2019. január 11.

Csak mintám van belőle, de már így is hetek óta használom. Minden este használom BHA után, nagyon szereti az arcom és a nyakam is, pedig tartottam tőle, hogy nagyon zsírosodni fog a bőröm tőle. De szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltam, nagyon könnyű az állaga, nem irritálja a bőröm. Nem jöttek ki pattanások az arcomon, megnyugtatja a bőröm és nagyon puhává teszi. Nem tudom, hogy a nagy kiszerelés pumpás-e, vagy olyan tégelyes-e, mint a minta, de a mintából valóban nehéz a krémhez jutni. Ez azonban senkit ne tántorítson el, szerintem megéri az árát. Biztosan megveszem a nagy kiszerelést, ha elfogynak a minták. (Február)

(Március) Megvettem a normál kiszerelést (80 ml van ráírva), de sajnos ez nem pumpás kiszerelés. (Nem tudom, hogy a 120 ml pumpás-e) Most még könnyen ki lehet nyerni belőle, nem tudom, hogy a vége felé, hogyan fog működni. De akkor is imádom ezt a terméket, és ez nekem semmit nem von le az értékéből, szuper termék, imádja a bőröm.

2019: még mindig ezt használom, bármikor újravenném. A 120ml-s verzió pumpás, tökéletesen működik, sokkal jobb, mint a korábbi "ütögetős" verzió. Imádom!