Zsanka84

Regisztráció dátuma: 2013. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal
2017. február 9.

A férjemet sikerült rábeszélnem pár év alatt, hogy próbálja ki. Az eredmény minden várakozást felülmúlt, szuper termék, biztos, hogy rendszeresen fogja ezentúl használni, szinte az összes mitesszert kiszedte a tapasz.

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték
2015. június 17.

100 csilllagot szeretnék adni, de nem engedi a gép :)
A történet röviden annyi, hogy egy elrontott ombre után vissza akartam teljesen szőkülni, ez a fodrászoknak (igen, többet is kipróbáltam) majdnem egy év alatt nem sikerült, a legutóbb is egy sötét szőkét kaptam (ami tudjuk, hogy már nem szőke, de a fodrásznyelv szerint még igen). Ekkor gondoltam, hogy lesz, ami lesz, kipróbálok egy hajfestéket, mivel régen évekig otthon festettem a szőke hajam, és imádtam a szinét, és hogy nem ér meglepetés, mint a fodrásznál. Szóval hosszú vacilálás után egy ilyen hajfesték mellett döntöttem, Claudia kisasszony szinét választottam. Rengeteget világosított, gyönyörűen leszedte a sárgás sötétszőkét, egységes gyönyörű szőke lett a hajam, csak ámulok és bámulok, hogy két doboz hajfestékkel, ami akciósan 2500 ft volt, elértem azt, amit a kedves fodrászok nem tudtak megcsinálni nekem.
Imádás van :)

Müller Jojobaolaj

Müller Jojobaolaj
2014. november 9.

Csodák márpedig vannak. Imádom!!!!!!! Még csak rövid ideje használom, de ég és föld a különbség. Annyira száraz volt a bőröm, hogy sokszor hámlott foltokban. Minden este bemasszírozom ezt a csodát a bőrömbe, és puha, hidratált lesz, el sem hiszem. A hajvégekre is teszek belőle, arra is nagyon jó, valamint heti egyszer testápolásra is használom. Csak azon gondolkozom, hogy tudtam eddig élni nélküle???????? :)