zsannasko

Regisztráció dátuma: 2013. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. augusztus 15.

A termék állaga és illata rendben van - utóbbinál kicsit mást vártam, erősebb makadám illatot, de ez az én egyéni ízlésem, pontot nem ezért vonok). Szerintem az árérték aránya sem olyan rossz; jó, nem a legolcsóbb, és nem egy DM vagy Lidl saját márkás árában van. De, ha azt nézzük, hogy a hasonló mentes termékek többnyire hol szoktak lenni árban, szerintem ez kibírható. Balzsamként nekem kevés volt (ezért ment a pont le), hajpakolásként (combos adaggal) viszont nagyon bejött. Már újra is vettem a termékcsalád másik tagját, hogy kipróbáljam.

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás
2017. július 5.

Régebben nem nem voltam megelégedve a termékkel, de ez mára megváltozott. Talán változtattak rajta, de most sokkal jobb.

Az állaga most tömörebb, mint mikor először használtam (régen lágyabb, balzsamszerű volt). Könnyebben el lehet oszlatni a hajon. Lágyít, selymes lesz tőle a hajam, de nem nehezül el és nem lesz matt. Nagyon elégedett vagyok. Az illata kellemes, de még mindig nem a kedvencem. A balzsammal együtt használom, így nekem nagyon bejön. Régebben nem éreztem elégnek, de most már meg vagyok elégedve vele. Fontos viszont, hogy kb. az előírt mennyiséget használjuk, különben lelapítja a hajat és könnyebben zsírosodik. Én beleestem abba hibába, hogy "tudom én mennyi kell" alapon egy masszívabb adagot vittem fel. Lapult is a hajam utána. De az előírt mennyiséggel ez megszűnt, viszont így is ápol. Jelenleg még tart a tégely, valószínűleg újra fogom venni.

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2017. július 5.

Nem csodaszer, de szerintem jó. Amit nagyon értékelek benne, hogy már az első használat után megszűnt a viszketés és korpa egy jelentős része. Kísérleteztem előtte sok mindennel, de ez segített. Az illata kellemes, állaga kicsit sűrűbb, mint a szokásos samponoké. Nekem ez tetszik. Szerintem nem kell sok belőle (hosszú hajam van, ennek fényében írom), jól habzik. Nem nehezít el, nem mattít, nem szárít, nem zsírosodok tőle. Az ára húzósabb, mint más YR samponé. Egyetlen problémám, hogy a hatása kevésbé tartós. A viszketés a 2. napon visszatér, valamennyire a korpa is.

3 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető csillag formájú fehér csillámok.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: pink csillám.