Zsannus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2020. január 25.

Megérik az árukat. A matt rúzsok nekem sokkal tartósabbak, simán kibírnak egy egész estét akár vacsorával, mindennel. A krémesebbeket újra kell kennem napközben. Ha külön kellene értékelni MAtt: 5csillag Krémesek: 4 csillag. Tehát 4,5 csillagot érnek nekem a rúzsok. Az ára miatt 4 csillagot kap összességében.

MAC Prep + Prime Lip

MAC Prep + Prime Lip
2020. január 25.

Imádom a mac rúzsok alá kenni. Nekem gyorsan beszívódik, szóval sietnem kell a rúzsozással. Tartósabbá, szebbé teszi a rúzst. Feltölti az ajkak barázdáit. Nekem abszolút 5csillag. Azt nyújtja amit ígér.

MAC Bronzing Powder

MAC Bronzing Powder
2020. január 25.

A napokban döntöttem úgy, hogy ideje lecserélnem a "néha ezt használom, néha azt veszem meg" bronzosítóimat egy stabli jó minőségű (ha kell drágább) termékre. Erre esett a választás. Mivel szépen építhető, szinte minden bőrtípushoz, bőrszínhez megy, csak el kell találni a megfelelő mennyiséget. Matt Bronze árnyalatot vettem. Van hogy kevesebbet teszek fel (akkor természetesebb) van, hogy picit többet.. attól függ hova megyek. Jaaa és a legnagyobb pozitívuma: Ahova felkened az ott is marad egészen estig. Nagyon tartós, mint általában a mac-termékek. Még nem csalódtam.
Ha megfogadsz egy jó tanácsot, veszel hozzá egy minőségi ecsetet is, amivel szépen fel tudod vinni. :) (minél dúsabbat, tömörebbet)