zsaratnok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab
2022. január 17.

Meglepődve láttam még pár hónapja a dm-ben, hogy CGM hajhab. A Syoss zöld zseléjéről akartam váltani valami erősebbre, gondoltam kipróbálom. Vizes hajba teszem, nyomkodom, megszárítva valóban ad tartást, definiálja a fürtjeimet. Amiért mégis inkább a zselét veszem le legtöbbször a polcról, az az, hogy elég száraz érzetet hagy maga után, amit nem szeretek. Hiába van rajta előtte pakolás, hiába rakok a hajamra utána olajat, mégis száraz a hajam tapintása.

Pantene Pro-V Lift 'N' Volume Szulfátmentes Sampon

Pantene Pro-V Lift 'N' Volume Szulfátmentes Sampon
2022. január 17.

Sosem a samponjaimtól várom a csodát, ezért is kapja a három csillagot. CGM rutinnak megfelelő sampon, habzik valamennyire, tisztít is, de nem tökéletes. A volumennövelő hatásából semmit nem vettem észre. Csak a hajtöveimre használom, viszont már 1-2 nappal a hajmosás után nem olyan kellemes a hajam illata. Ennek az okára még nem jöttem rá, de nem valószínű, hogy újra veszem.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2022. január 17.

Ez volt az első retinolom, (nem szabad ilyen erősségűvel kezdeni, ezt akkor még nem tudtam, szerencsém volt, hogy nem okozott semmilyen irritációt/problémát!) kifejezetten tetszik benne, hogy az olajos állaga miatt jól hidratál, reggelre általában kellemesen puha marad utána a bőröm. Pár héttel miután elkezdtem használni, volt egy rövid időszak, amikor tisztult a bőröm, kijöttek pattanásaim és hámlottam, ez retinolnál normális, ha ezt kibírod, utána jó lesz! Gyönyörűen letisztult a bőröm, bár anti-aging miatt vettem, az egyéb problémáimmal is segített. Határozottan újra fogom venni. Az egyetlen “hibája”, hogy a bontás utáni lejárati idő alatt nem tudtam a teljes adagot elhasználni :(