zsazsa

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Terra Naturi Papaya és Mangó Tusoló Peeling

Terra Naturi Papaya és Mangó Tusoló Peeling
2020. augusztus 6.

Nekem nagyon bejön, sok benne a szemcse, mindennapi radírozásra bőven elég. Zuhany után puha a bőröm, szeretem használni, nem habzik, így úgy érzi az ember sok kell belőle. Ajándékba kaptam, de magamnak is megvenném.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2020. július 18.

Sokan írták kitolta nekik a hajmosást, nekem egyelőre nem. De megszerettem így is. Jól habzik, imádom az illatát, azt meg még jobban, hogy harmadik nap sincs "hajszaga" a hajamnak, csak a sampon finom illata érződik. Ez előtt natúr samponokat használtam, de sok mindent nem csináltak a hajammal, nem lett szebb, vagy jobb állagú, és a kicsit kellemetlen "hajszag" is jelentkezett, szóval nem találtam meg belőle az igazit, úgyhogy visszatértem ezekre a samponokra. Egyelőre nem bántam meg. Semmivel sem rosszabb a hajam állapota, zsírosodása, de az illata mindenképp jobb.

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő
2020. július 18.

Magamnak nem vettem volna meg, mert flakonból nem igazán tetszett az illata, de kaptam egyet ajándékba és oda meg vissza vagyok az illatáért. Fürdés közben más lesz az illata és elképesztő finom lesz a bőrömön és kicsit a törölköző is átveszi. Nagyon megszerettem. Nem szárítja a bőrömet.

11 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő málnaszínűcsillám.

Nem szabványos INCI név. A feketeribizlli rügyeiből nyert kivonat, melyet a Lush termékekben illatanyagként használnak. További info a LUSH oldalán.