zsazsa

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2022. június 4.

A kb semmire nem jó szárazsampon példája… nem frissíti fel a hajat, az illata erős és nem is a legjobb.

Coconutoil Cosmetics Bio Arc- és Testradír Matcha Teával

Coconutoil Cosmetics Bio Arc- és Testradír Matcha Teával
2021. október 18.

Szép összetételű, durva szemcsés radír. Én bírom a rendesen radírozó testradírokat, de nekem ez már sok. Túl durva. Azt meg végképp nem tudom elképzelni sem, hogy valaki ezt az arcbőrére használja... Apró karcolásokkal, de felsérti a bőrt, ha nem vigyázol használat közben. Hagy egy finom olajos réteget a bőrön, ami kell is, ilyen durva szemcsék mellé. Az illatával, állagával, csomagolásával semmi bajom, nekem a kádat sem fogta meg. Nem akarom nagyon lehúzni, de én nem ajánlom.

Nivea Protect & Care Deo Stift

Nivea Protect & Care Deo Stift
2021. augusztus 3.

Az illata finom, de annyira krémes a stift, hogy kenődik össze-vissza, minden ruhámat összefogta eddig, ezért nem fogom újravenni.

Frissítés: Próbáltam az elkenődést elkerülni, kevesebb mennyiséggel próbálkoztam, de egy átlag napon sem nyújt kellő védelmet. 3-ról 1 csillagra pontoznám le, amit leginkább az illata miatt kap.

11 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő málnaszínűcsillám.

Nem szabványos INCI név. A feketeribizlli rügyeiből nyert kivonat, melyet a Lush termékekben illatanyagként használnak. További info a LUSH oldalán.