Best of Beauty 2019

zsazsa

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF30 Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF30 Kombinált/Zsíros Bőrre
2019. június 18.

Elég problémás a bőröm, eddig is kerültem az arckrémekben, lemosókban bizonyos dolgokat, de el kellett kezdenem még tudatosabban foglalkozni vele. Valamint mindenhol azt olvasom, hogy 30 felett szinte kötelező a fényvédő használata. Erre esett a választásom, mert valahol érzékeny is a bőröm. Ez a krém egyáltalán nem bántja a bőröm, nyugtatja, a pirosságot kicsit lehúzza, mérsékli. Nem mondom, hogy nem fénylik a T vonalam, egy kicsit lehetne még könnyebb a krém, de nem kellemetlen viselni, nyáron mondjuk kb mindent leizzad az ember feje. Nem fehérlik az arcon, könnyen eldolgozható, 60 ml-es a tubus, elég baráti kiszerelés, nem úgy az ára, az egy picit lehetne kevesebb, mondjuk sokszor ki lehet fogni akcióban.

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2019. június 18.

Nagyon szép a csomagolása, és az is tetszik benne, hogy nem matt a finishe. Viszont nem túl jó a fedése, lehetne erősebb, nem igazán fedi el a bőrhibákat, és ehhez képest elég drága is. Fénylik is a kelleténél jobban, bár a T vonalamban nekem kb mindegyik, de ez sem kivétel. Kicsit többet vártam ettől az alapozótól. Elhasználom, mert bőrhibákat nem okoz, de nem fogom újravenni, keresem tovább az igazi alapozót.

Vitalis Argán Olaj

Vitalis Argán Olaj
2019. február 12.

Féltem olajat kenni a kevert arcbőrömre, nem tudtam hogyan fog rá hatni, nem lesz-e tőle még olajosabb, problémásabb. Aztán már annyira csúnya volt az arcbőröm, hogy utolsó esélyként kipróbáltam ezt az argán olajat. Azóta éjszakára csak ezt kenem fel. Nagyon jól hidratál, reggelre lehúzza a piros duzzanatokat, nagyon sokat javít a bőrképen, a sejtmegújító hatása tényleg látszik. Kevésbé problémás azóta a bőröm mióta használom, nem tökéletes így sem, de rengeteget segített, már csak BB krémet használok.

11 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő málnaszínűcsillám.

Nem szabványos INCI név. A feketeribizlli rügyeiből nyert kivonat, melyet a Lush termékekben illatanyagként használnak. További info a LUSH oldalán.