zsazsa

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2021. július 1.

Tavaszra tök jó, nyárra már én szeretem a frissítőbb illatokat. A flakon végére kicsit meg is untam. Egyébként finom illata van, nem szárít.

Lush Outback Mate Szappan

Lush Outback Mate Szappan
2021. április 11.

Finom illata van és gyönyörű a szappan (már nem így néz ki, ahogy a mostani képen fent). Sokáig kitart, nem szárít. Egy ideig elérhetőbb volt az ára, én a jelenlegi elég magas árát nem tartom indokoltnak azért, mert mostmár más formában adják és nem grammra mérik. Szóval mivel csak 4*.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. április 2.

Az arcbőröm nincs különösebben kiszáradva, de a hidegebb hónapokra szerettem volna egy plusz hidratáló réteget az arcomnak. A G&G HA szérumok előtt használom, ártani nem árt, használni nem tudom mennyit használ, ha eltűnne a rutinomból lehet hiányozna. Alapvetően nem tudok rá rosszat mondani.
Viszont a lábszáram sajnos nagyon ki tud száradni télen, és nincs mindig kedvem/időm reggel testápolózni és megvárni míg beszívja a bőröm, úgyhogy próba-szerencse alapon volt, hogy ezt a tonikot használtam a lábamra és tényleg megnyugtatta a bőröm.
A flakonnal nincs semmi baj,de a pumpa valóban egy nagy plusz lenne, ha lenne benne.

11 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő málnaszínűcsillám.

Nem szabványos INCI név. A feketeribizlli rügyeiből nyert kivonat, melyet a Lush termékekben illatanyagként használnak. További info a LUSH oldalán.