zsazsa9

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Isana Deine Herzenszeit Badeperlen

Isana Deine Herzenszeit Badeperlen
2019. szeptember 10.

Az enyémnek egy kicsit másabb volt a csomagolása, szerintem újabb, Berry Heart néven fut, de ott is áfonya és málna van a képen, valamint a babassu-olaj és az urea van feltüntetve "hatóanyagként", úgyhogy szerintem ugyanezt a terméket használtam én is. :)
Klassz, hogy gyöngyök és nem só, így nem szurkált a kád alján. :D Egyébként gyorsan elolvadt, úgyhogy igazából nem is lett volna ideje szurkálni. A vizet már a tasak fele is nagyon szép, erőteljes pirosra színezi, ami szerencsére a kád oldalát egyáltalán nem fogja meg.
A negatívumok azonban: Egyáltalán nem éreztem az illatát fürdés közben, és ami a legeslegvisszataszítóbb volt számomra, hogy felolvadás után valami fehér, apró dolgok úszkáltak mindenfelé a vízben. Nem tudom, mi volt, de a piros vízből nagyon kitűnt a sok pici fehér úszkáló akármi, nem esett túl jól ránézni és tudni, hogy ebben ázok... :D Használat után elkélt a testápoló is. Nem fogom újravenni, egészen biztos.

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. szeptember 10.

Számomra ez A tusfürdő, a tökéletes tusfürdő! :) Egyedül az ára nem tökéletes, lehetne picit alacsonyabb..
Ennél jobb illatot még soha nem éreztem tusfürdőnél, nagyon pici mennyiséggel is nagyon sok habot képez a bőrön, és szinte simogat, ahogy mosakszom. Nem túl folyós, de nem is túl sűrű. Csak dicsérni tudom! ♥

Balea Spülung Feuchtigkeit

Balea Spülung Feuchtigkeit
2019. június 24.

350 Ft, és én jobban szeretem, mint a 7-800 Ft-os márkás társait!
Enyhe szeborrea van a hajvonalamnál. Éppen csak az első fél-egy centis vonalban, ami pont elég ahhoz, hogy az alapozó is furán mutasson a homlokomon, illetve kicsit korpásnak is tűnjön a hajam, amikor éppen hámlik az a rész. Véletlen vettem észre, de ez a balzsam szinte teljesen helyrehozta a problémát!! Gondoltam rá, hogy biztos vmi más is áll a dolog mögött, kicsit abbahagytam az alkalmazását, és a szeborrea megint visszatért. Újra elkezdtem használni, és megint visszahúzódott! Úgyhogy áldom az eget, hogy rátaláltam erre a kis balzsamra. :)) Ha nagyon bele akarnám magyarázni, akkor talán picit jobban zsírosít, mint más termék, kb. fél nappal hamarabb észreveszem általánosságban a hajamon, mint ezelőtt, de az előbb említett pozitívumok mellett ez abszolút elhanyagolható szempont számomra.
Illata is klassz, textúrája is, csomagolása is, hatása is, ára is. Mi kell még? :)