zsazsi1

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2020. augusztus 10.

Első MAC termék amit használok, de meghozta a kedvem a további ismerkedéshez legalábbis alapozó-púder-korrektor vonalon. Gyönyörű a fedése, hát igen, vannak termékek amikből nagyon jó olcsóbb alternatívák vannak de úgy tűnik, a korrektoron nem szabad spórolni, főleg abban a korban, amikor stratégiai pontja a sminknek a szemkörnyék világosítása. Gyönyörű a fedése és a sminklemosó vatta tanúsága szerint a nap végéig teszi is a dolgát.
DE mérges vagyok a pazarló, pumpás adagolás miatt, bár írják, meg lehet tanulni vele bánni de muszáj remegő ujjakkal zsonglőrködni, ha nem akarunk egy jó adagot jobb híján lemosni a kezünkről???:-( Egy alapozónál nem lenne gond, de pont egy ilyen terméknél amiből tényleg csak egy pötty kellene??? Ezért mínusz 1 *

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs
2020. augusztus 6.

A 050 Mauve Touch árnyalat van meg, a színe gyönyörű, mályvás-nude, kellemes szaténos fénnyel. Tartósságot nem várok tőle, de könnyen felkenhető, és féláron több mint megéri. Egyedül az illatába (szagába) tudnék belekötni, kicsit avas jellege van, először azt hittem, kifogtam a kiárusításon egy régi darabot de látom ez másnak is feltűnt. De a csodás szín miatt ennyi pénzért megy az 5*

Trussardi Donna Pink Marina EDT

Trussardi Donna Pink Marina EDT
2020. augusztus 3.

Szeretnivaló, vidám nyári illat. Tény hogy sok ilyen jellegű limonádés könnyűség van, semmi extra, de mégis jó. Mint egy jó limonádé a forróságban. Meglepően tartós. Egyetértek azzal, aki az LB-vel fedez fel hasonlóságot, akár annak a flankere is lehetne de ezt nem rosszallásból mondom