zsazsi1

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2022. szeptember 13.

Tartós, és a melléje adott applikátorral is tökéletesen lehet dolgozni. Némi gyakorlást igényel, de ha belejövünk tökéletes szemöldököt lehet rajzolni vele, ami egész nap a helyén marad. Pici hibájául lehet felróni, hogy esély nincs akár az anyag felét elhasználni minőségromlás nélkül, egy idő után csomósodik, nem lehet vele szépen dolgozni - én napi használat mellett dobtam ki a háromnegyedét, és az ecsetke is megadta magát. Egy kisebb kiszerelés megoldaná ezt a problémát.

Prada Paradoxe EDP

Prada Paradoxe EDP
2022. szeptember 13.

Miután felfújtam, egyetlen kérdés fogalmazódott meg bennem: MIÉRT? Miért is kellett ezt a totálisan jellegtelen édeskés illatkát piacra dobni egy neves(?) divatháznak? Vártam, hátha egy idő után, ahogy kibomlik az illat, választ kapok a kérdésre, de nem. Elejétől végéig totál unalom, közhely. Két pont mert az üvege tetszik, és nem kellemetlen, de ha vakon tesztelem, valahol az alsó polcokon keresgéltem volna az üvegét.

Maybelline Affinitone Púder

Maybelline Affinitone Púder
2022. augusztus 26.

Én ugyanúgy jártam vele mint az előttem szóló. Próbáltam a mellékelt szivaccsal felvinni: szivacson ott, arcomon semmi. Próbáltam ecsettel: semmi. Még az ecseten sem látom, hogy kerülne rá belőle, pedig alaposan beleütögettem. Az arcomon mondanom sem kell, hogy többszöri felvitel után nyoma sincs. Egyszerűen nulla és használhatatlan. Lehet hogy csak ezzel az árnyalattal fürödtem be (Beige Rosé) ahogy a többségében kedvező véleményeket olvasom?