zsazsi1

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Mayani Christmas Mascara

Mayani Christmas Mascara
2021. május 21.

Ma használtam először és nagyon szép pillákat csinál! Minden egyes pilla külön, szétválasztva, megemelve. Nem visz fel sok festéket, nem ragasztja össze őket, eddig tökéletes.

Sisley Eau Tropicale

Sisley Eau Tropicale
2021. április 5.

Beleugrottam egy vakvásárlásba, de egyelőre úgy néz ki, nem volt jó ötlet. Tömény virágos indítás, ami átmegy egy szappanos-virágos tisztaságillatba. Nekem semmi "tropicale" nincs benne. Nem mondom hogy rossz, ha ez az egy illatom lenne, szépen elhasználnám, de sok más, izgalmasabb alternatíva mellett a pénzkidobás kategóriába tudom csak sorolni. A szép üveg miatt, meg hogy még próbálkozom vele, egyelőre 3 *

Jil Sander Sun Summer Edition 2020

Jil Sander Sun Summer Edition 2020
2021. március 27.

Felfújáskor tényleg van egy kis Balaton-illata, aztán a naptejes része elillan, és egy kimondottan tengerpart illat marad utána, Engem emlékeztet a Womanityre persze annak intenzitása nélkül. Nyugodtan lehet fürödni benne, a sokadik fújás után sem fullasztó de nyáron jól is jöhet egy kis frissítő permetnek. Táskába dobálósnak mindennapokra tökéletes nyárra, a n...nón most kiárusítják potom áron, akit érdekel :-)