zsazsikus

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó
2021. december 29.

Utazó kiszerelésben vásároltam meg (30 ml), és ennek megfelelően csak utazásokra/hétvégékre vittem magammal, tehát hosszú távú használatról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Amit viszont tapasztaltam ezeken a heteken/napokon: kevés is elég belőle és kiválóan habzik (ami jó), a szaga borzalmasan szappanos (ami rossz), és ahogy alattam is írták, ilyen "csikorgós" érzetem volt a használat után. Ha véletlenül a szemembe is jutott belőle, akkor pedig annyira csípte, hogy sírni tudtam volna... Tisztítani szerintem jól tisztít, nekem mindig mindent is eltávolított! Összegezve: egynek jó, de nem kaptam kedvet a teljes kiszerelés megvásárlásához. :)

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2021. december 29.

Nagyon nagyon megszerettem ezt a sminklemosót és/vagy arclemosót (én az egész arcom ezzel "mosom meg" a rutin első lépéseként).

Illata nincs, állagra olyan, mint a zsír, de amikor a bőrön dolgozol vele olajjá változik, én kézzel szoktam végigmenni az arcomon, szemsminket is ezzel szedem le. Amikor sok smink van rajtam, akkor azért picit kevés, én utána még rámegyek a habzó arclemosómmal vagy egy vizes vattakoronggal, de a fényvédőt, alapozót stb. tökéletesen leszedi! Csodásan tisztít, nekem nem szárította soha a bőröm és egyéb negatív mellékhatást sem tapasztaltam.

Baromi kevés is elég belőle, én március végefele vettem a teljes kiszerelést, és most december végén jutottam el a tégely feléig (!!!), napi használat mellett, tehát ár-érték arányban abszolút megéri! Egy dolog miatt nem fogom újravenni - amit már alattam is írtak páran - hogy a Clinique nem cruelty free cég.

Natasha Denona Mini Bronz and Glow

Natasha Denona Mini Bronz and Glow
2021. december 28.

UPDATE
Továbbra is imádom, nem tudok e nélkül a highlighter nélkül élni! Lenti negatívumot visszavonom, mert rájöttem, hogy legyező ecsettel csodálatosan fel lehet vinni, régen rossz highlighter ecsetet használtam. Mint látható, az ecset sem mindegy! :)

2021.05.27.
Hirtelen felindulásból vettem meg, amolyan "impulzusvásárlás" eredménye, és baromira bejött, szóval bátran ajánlom bárkinek! :)
A bronzer és a highlighter is extrán pigmentált, már kevés is elég belőle, nagyon szépen mutat még az én hófehér fejemen is. Ráadásként brutál tartós! A kiszerelése is tök praktikus, bármilyen táskába befér, és még tükör is van benne.
Az egyetlen negatívum számomra (de ennek ellenére 5 csillag jár neki), hogy a highlighter tud egy ilyen barnás csíkként megjelenni az arcon, ami engem picit zavar, éppen ezért én viszonylag vékony rétegben kenem fel, finoman bánok vele.