Zsazsmazs

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Cream

Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Cream
2019. szeptember 19.

A második tégelyt kezdtem meg, ami nálam nagy szó, mert szinte soha nem veszek meg kétszer krémet! Ez egy csoda! A pattanásaimat lehúzza, nagyon szépen hidratál! Ősztől tavaszig használom, egy áldás! Most megvettem az éjszakai változatot is! A bőröm tömörebb, simább, szebb! Hidratáltabb, és nagyon jó rá sminkelni! Csodas illata van! A zsíros bőrön nem hiszem, hogy működne, de minden más bőrtipusra bátran ajánlom! Hozza amit ígér, sőt nekem még többet is! 💕

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2019. szeptember 12.

Az Only one mellett ő a kedvencem! Abszolút impulzus vásárlás volt. Mézes barack, de olyan finoman. Rajtam inkább a méz dominál és csak finoman erződik ki a barack. Majd egyértelműen jön az incsi-fincsi kávé. A leszáradás rajtam egy finoman füstös, bőrös, meleg illat. Őszi-téli parfüm. Nagyon kicsi a hatósugara, viszont tartós! Mondjuk én fürdenék benne legszivesebben kb. Megadom neki az 5*-ot is, még is igy, hogy a szillázsa kicsi!

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. július 24.

Jöttem agyon dícsérni! Tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, nem tömíti el a pórusaimat, nem kopik, egész nap szépen fed, nem fényesedik át. Első számú alapozómmá avanzsálódott! A dw-et elő sem veszem! A vanilla árnyalatot használom! Tuti újra vevős!