zseni

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Elie Saab Girl Of Now EDP

Elie Saab Girl Of Now EDP
2018. augusztus 2.

kedvenc őszi-téli illatom! édes, de nem túl édes és a mandulaillat nagyon különleges es kifinomult! igazan tartos is, es rengetegen dícsérik. ősszel biztos, hogy újraveszem!

Clinique Moisture Surge Arcápoló Spray Szomjas Bőrre

Clinique Moisture Surge Arcápoló Spray Szomjas Bőrre
2017. augusztus 28.

elkepsztöen jo, de nem nelkülözhetetlen termek. szerintem utazasra, repülö- vagy vonatutra nagyon praktikus, sminkre is szoktam fujni neha, hogy egysegesitse a szineket es termeszetesebb finist adjon, vagy pedig ha itthon töltöm a napot, par orankent fujkalom magam vele hidratalokrem helyett, az en börömnek eleg is:) biztosan ujraveszem, mert nagyon jo kis arcpermet, de egetrengetö valtozast szerintem ne varjon töle senki, arra a szerumok es hamlasztok valok.

Charlotte Tilbury Instant Look In A Palette

Charlotte Tilbury Instant Look In A Palette
2017. július 13.

kedvenc palettam nyarra, gyönyörü pigmentalt szinei vannak. nekem a legujabb, Beauty Glow verzioban van meg. a bronzosito egy alom, a ket pirosito közül a vilagosabb nagyon szep univerzalis szin, a highlighter is gyönyörü, egyedül a 3 szemhelypuder közül a közepsö porzik kicsit es nem eleg pigmentalt. de összessegeben szuper ez a paletta, föleg utazasra tökeletes. egyebkent meg gyartjak a termeket, olyannyira, hogy a legutobbi verzioja iden aprilisban jött csak ki, de ugy tudom, hogy mindharom szinben lehet meg kapni.

1 MÁRKA