Zsenike

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2021. október 28.

nekem nagyon bevált, az itthon felhalmozódott kézkrémek körül mindig ehhez nyúlok. Nagyon jól hidratál, viszonylag könnyen beszívódik és nem hagy ilyen nyálkás réteget a bőrön, mint sok kézkrém. Egy mogyorónyi bőven elég a kezekre, és így sokáig is tart.

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2021. március 7.

Nagyon szuper, életem gyantája. Sokéves otthoni cukorgyanta-főzésből jövök, így elég sok mindent tapasztaltam és ez a cucc szuper. Én lehúzóscsíkkal használom, az a legegyszerűbb, a gyurmázós módszerhez szerintem túl lágy.
Eddig minden területre külön módszert használtam (epilátor, cukorgyanta, görgős gyanta), ezzel mindenhonnan le tudok szedni mindent és nem kell percekig vakarni a gyantamaradékot olajjal.
A felkenéshez ajánlom a gyógyszertárban kapható nyelv alatti pálcikát, jégkrém-készítéshez és gyantázáshoz kiváló. :)

Update: legújabb felfedezésem, hogy fürdés után sokkal kevésbé fáj a gyantázás és sokkal gyorsabb is, nem kell egy helyre többször visszamenni, hanem egyből leszed mindent. Még mindig tartok itthon belőle folyamatosan, bikinivonalhoz ez a tökéletes választás.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2021. március 6.

Azon kevés kozmetikai termékek egyike, amelyeket évek óta rendszeresen újraveszek. Bármilyen körömlakkon nagyon szépen mutat, extra fényes felülete lesz, nagyon tartóssá teszi a lakkozást, könnyű és gyors a használata, szóval egy igazi csodaszer.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ