Zsenike

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2018. augusztus 14.

Nagyon szuper, életem gyantája. Sokéves otthoni cukorgyanta-főzésből jövök, így elég sok mindent tapasztaltam és ez a cucc szuper. Én lehúzóscsíkkal használom, az a legegyszerűbb, a gyurmázós módszerhez szerintem túl lágy.
Eddig minden területre külön módszert használtam (epilátor, cukorgyanta, görgős gyanta), ezzel mindenhonnan le tudok szedni mindent és nem kell percekig vakarni a gyantamaradékot olajjal.
A felkenéshez ajánlom a gyógyszertárban kapható nyelv alatti pálcikát, jégkrém-készítéshez és gyantázáshoz kiváló. :)

Balea Cell Energy Nappali Elixír SPF15

Balea Cell Energy Nappali Elixír SPF15
2016. október 28.

egyszerű és nagyszerű krém. Nem okoz semmilyen irritációt vagy pattanást, nem zsírosít, szépen lehet rá sminkelni. Nekem valamennyire nyugtatja is a bőrömet, valószínűleg a niacinamide miatt, ami eléggé elöl szerepel az összetevőlistán.

IOPE Multi Vitamin Ampoule

IOPE Multi Vitamin Ampoule
2016. február 25.

Utoljára a BRTC C-vitaminos szérumja volt ilyen hatással a bőrömre: egységessé váló bőrszín, csökkenő, majd eltűnő gyulladások (ex-aknésnál ez nagy szó), eltűnő hegek... néha már csak a szemem alatti kis korrektor is elég, az arcom többi részére nem is kell semmi és mégis szép a bőröm, közelről is. A BRTC-ből a második üveg már nem hatott, remélem, ebből fog. Ja, és ahhoz képest, hogy IOPE (drágának számító márka) és szérum, nagyon baráti ára van.

Az összetevőket a netről vadásztam le, a dobozát már kidobtam. A következő rendelésnél korrigálok, feltéve, ha rajta lesz angolul is, nem csak koreaiul.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ