Zsenike

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2021. január 13.

Hajhh. A blogos videó miatt vettem meg a világosabbat. Tényleg nagyon szépen a színek, és egész tartósak is, igaz, egy kicsit mindegyik porol a felvitelkor.
Főleg a pirosító fogott meg, de hétköznapra nekem ez elképzelhetetlenül csillog, egyáltalán nem természetes, úgyhogy nem nagyon tudom, hová tudnám elhasználni. A másik két szín szemhéjra felvíve szépen mutat.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2021. január 13.

ügyes, egyszerű kis kencefice. Mivel ezzel gyorsabban lehet dolgozni, mint egy porral vagy ceruzával, így erre váltottam és nem bántam meg. Reggelente elég egy-két húzás a szemöldökömre, színez és formáz egyben (nekem a sötétbarna van meg), és nem lehet túladagolni, úgyhogy a reggeli sietségben akár csukott szemmel is elvégezhető a művelet. Na jó, túl lehet adagolni, ha valaki 10-15x áthúzza, de ilyenre talán nem vetemedik senki. Lehetne tartósabb, az esti sminklemosáskor nem látszik, hogy bármi is lejönne a szemöldökömről. Viszont napközben tart, nem kenődik el.
A festék eléggé híg állagú, így néha nem egyenletesen kenődik fel, de lehet utána korrigálni. Viszonylag gyorsan szárad, én még sosem kentem el sminkeléskor.

Dove Powered By Plants Deo Roll-On - Ginger

Dove Powered By Plants Deo Roll-On - Ginger
2021. január 13.

A dm-ben megszaglásztuk anyukámmal, és nagyon megtetszett az illata. Szép összetevőlista, finom illat, mi baj lehet.
Valamilyen okból felerősíti az izzadságszagot, ahelyett, hogy meggátolná vagy csökkentené. Mivel előtte is natúr, alumíniummentes dezodort használtam, így arról nem lehet szó, hogy épp tisztult volna bőröm.
Kár, mert az illata tényleg jó, de a hatása nemhogy nulla, hanem mínusz.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ