Best of Beauty 2019

zsiki

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Rose Soft&Mild Eyeshadow Paletta

Miss Rose Soft&Mild Eyeshadow Paletta
2013. augusztus 10.

Én 580 Ft-ért vettem a One Euroban. Nekem az aranyos-bronzos-barnás van meg és nagyon szeretem. Ha eldolgozom a kézfejemen egy kicsit, akkor nem szóródik le az arcomra.

Alfaparf Midollo Di Bamboo Renewal Lotion

Alfaparf Midollo Di Bamboo Renewal Lotion
2013. augusztus 5.

A fodrász által elégetett hajamra vettem és tényleg nagy segítség volt. 12 ampullát tartalmaz, de nekem egy ampulla elég 2-3 alkalomra is, úgyhogy nagyon megérte. Nem nehezíti el a hajat, teljesen beszívódik. Azért esett erre a választásom, mert olyan terméket kerestem, amit nem kell kimosni a hajból, mégpedig azért, mert az én hajam vizesen konkrétan leszakadt ott, ahol megfogtam, nem akartam még jobban elpuhítani a sok vizezéssel. A helyzet eléggé úgy nézett ki, hogy vágathatom le fülig a hajamat, de most annyira rendbe jött, hogy nem is kell elmennem fodrászhoz.

Indola Innova Repair Regeneráló Azonnal Ható Keratin Tartalmú Hajpakolás

Indola Innova Repair Regeneráló Azonnal Ható Keratin Tartalmú Hajpakolás
2013. augusztus 1.

Az én (ex)fodrászom teljesen elégette a hajam. Vizesen és szárazon is ahol megfogtam, ott leszakadt. Az állaga leginkább egy szénakazalhoz hasonlított és nemhogy leengedve, de még lófarokba sem tudtam fogni. Maradt a konty, hogy minél kevésbé látszódjon a letört hajam, de még úgy is borzalmas volt. Nekem eléggé menthetetlennek tűnt,de ahogy hazaértem, első dolgom volt, hogy keressek rá valami ápolót. Az itteni véleményezések alapján esett a választásom erre a termékre, gondoltam hátha segít valamennyit az én hajamon is. Eddig 3x fújtam be vele a hajam és már ki merem engedni. A tapintása teljesen más lett, már egyáltalán nem olyan száraz és sprőd. Nagyon kevés töredezett szálat látok (gondolom azért is mert azok maguktól leszakadtak) és tényleg olyan, mintha feltöltené a sérült részeket. Ajánlom azoknak, akiknek hasonló "katasztrófán" esett át a hajuk!!!!!!!!!