Zsildom

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2021. október 10.

Lassan egy évtizednyi fényvédőzés és számtalan termék kipróbálása után véleményezem ezt a habot.
A homlokomon éktelenkedő, nagy kiterjedésű pigment foltot egyértelműen kordában tartja, mióta ezt használom, szinte teljesen egységes színű az arcom. Megszínezi a fehér munkaruhám. Ezt tudom csak negatívumként említeni. De kimosható. Volt már olyan fényvédőm, aminek a foltját csak ecetes ollóval lehetett eltávolítani. Kisebb adagokat nyomok ki, nekem ez vált be. Szinte azonnal becuppantja az arcom. Az én bőrömnek jól áll, hogy kicsit fénylik. Egyértelműen érzem a hidratáló hatását is, különösen rohanós hajnalokon, mikor tényleg csak minimum bőrápolásra jut idő. Az ára sem horrorisztikus, a kiszerelése táska barát. Igen, az én szemem is csípi időnként, ahogy minden kémiai fényvédő. Összeségében nekem most ez a kedvenc, egy PC ásványival felváltva használom. Nem tervezem lecserélni.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2015. december 7.

2015.03.Hatalmas csalódás. Akartam szeretni, két delux mintát használtam el, a harmadikat, amit ajándékba kaptam, már nem merem elkenegetni. Hidratálóként nekem édes kevés volt - az igazsághoz hozzá tartozik, hogy télen kísérleteztem vele - olyan kényelmetlen érzést nyújtott, de ami miatt a horror kategóriába sorolom, az a hatása: két évtizede küzdök a zsíros bőr velejáróival, több kevesebb sikerrel. Paula termékeivel kóstolhattam bele először a győzelem ízébe, ezért fenntartás nélkül kentem ezt a krémjét is. Fénylő bőr, tág pórusok, időnként pattanások tarkították az összképet régebben. Ennek a krémnek a hatására bőr alatti göbök jelentek meg, kinyomhatatlan savós vackok, amikről eddig nem is tudtam, hogy léteznek. Száműztem ezt a krémet, nem jelent meg több bigyó, a meglévőket hónapokig kellett kezelgetni. Ma már -szintén Paula 25%-os c vitamin szérumával, amiről ódákat tudnék zengeni- "csak" a nyomokkal küzdök. Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek, hogy próbálkozzon, legfeljebb, ha a bőre nem szereti, néhány hónapig zsákkal a fején közlekedhet. Igenis lepontozom, mert ha nem is használ valami, ennyire súlyosan ne ártson.

2015.11. Figyelmes barátnőmtől ismét kaptam egyet:) Egy ideig nézegettem, mint az évtizedek óta tiszta alkoholista az eléje kitett pohár bort, majd győzött a kíváncsiság. Bő egy éve változott a bőrápolási rutinom, leszoktam a dohányzásról, egészségesebben élek, stb. és egyértelműen változott maga a bőröm is: a szerkezete, a kinézete, még az esetlegesen felmerülő problémái is. Nagyon nagyon haragudtam egy éve erre a krémre, de arra jutottam, mégis adok neki esélyt, mert lehetséges, hogy katalizátora volt egy bennem lappangó gyulladás fellobbanásának, de a változó idők talán eme kence pozitív hatásainak megmutatására is adnak lehetőséget. Kb. két hete használom esténként, sehol egy bőr alatti göb, ami a múltkor szinte azonnal jelentkezett és fél évig maradt is velem. Szeles, nyirkos idő van már, mégis eléggé hidratál, egy éve semmit nem éreztem belőle. Egységesebbnek látom az arc színem, bár ezt a társai együttes hatásának tudom be. Bizalmatlanul, de kezdem megkedvelni. VISZONT, még mindig nem tudom, hogy előző alkalommal bármely más krém kipöttyözött volna, mert olyan állapotban voltam, vagy kifejezetten ez a példány bánt el velem. Vagyis továbbra is azt mondanám mindenkinek, hogy a termék jó, de csak óvatosan barátkozzunk vele, mielőtt beleszerelmesednénk a nagy tubusba, ismerjük meg a mintacsomagokat:) Mindent figyelembe véve az előző 1 ponthoz még kettő minimum jár.

Ebelin Fültisztító Pálcika

Ebelin Fültisztító Pálcika
2015. december 2.

Nevetséges áron lehet hozzájutni, ezért voltak félelmeim vele szemben. Egyszer a fülemben maradt a vatta pamacsa egy másik márkájú pálcikának. Kimosták a fülem egy rajfilmbe illő, óriás bigyóval, ami nem kicsit fájt. Szóval gyanakszom az ócsó pálcikákra... De erre egy rossz szót nem találok, nagyon príma jószág.

1 ÖSSZETEVŐ

Seaweed EWG Kockázat: EWG Adat: közepes