Zsina01

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. június 5.

Sajnos nekem sem vált be. Kezdetben még minden jól ment, egész jól passzolt a bőrszínemhez (010-es árnyalat), viszonylag szépen elfedte a piros foltokat az arcomon. De kb. majdnem egy év használat után vettem észre, hogy mire végzek a sminkemmel, teljesen besárgul. Mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben vele... Nem olvastam korábban a véleményeket (kellett volna), de most ahogy nézem, többen is szembesültek ezzel a problémával. Sajnos volt még egy üveg tartalékban, amit azért leteszteltem, hátha mégis csak valami selejtes darab volt az első, de nem. A tartalék üvegnyi alapozó is borzasztó volt, hamar oxidálódott, maszkos hatású lett az arcom. Nem venném újra. Ezek után már nem is biztos, hogy ki szeretném próbálni a márka másik híres alapozóját.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. április 3.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg. De sajnos nekem sikerült kifognom egy érintetlennek látszó darabot, amiről otthon kiderült, hogy valaki azt hitte, az a bontatlan csomagolásban lévő teszter... Szóval a termék kb. harmada rögtön kárba veszett a fertőtlenítés során.
Ennek ellenére nyilván kipróbáltam, többször is teszteltem, de azt vettem észre, hogy nekem nem igazán csinál semmit a szemhéjsminkemmel. Nem lett se tartósabb, mint nélküle és nem is voltak élénkebbek a színek. Lehet, megváltozott a textúrája, amíg bontott állapotban volt a polcon, vagy amikor lefertőtlenítettem, nem tudom, de egyelőre most úgy gondolom, nem vásárolnám újra. Sajnálom, hogy nekem nem vált be, az ára és a viszonylag szép összetevőlista miatt kap tőlem 3 csillagot.

Trend It Up Invisible Protect & Define Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Invisible Protect & Define Ajakkontúr Ceruza
2019. február 23.

Szerettem volna egy átlátszó szájceruzát venni, szóval nagyon megörültem, amikor megláttam és rögtön le is csaptam rá. De sajnos nekem nem vált be. Semmit sem segít a rúzs tartósságán és még szárított is. Elhasználtam, de nem venném újra.