zsizi

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2020. április 11.

A gerániumos testvér jobban bejött, ennek túl erős és picit irritáló a teafaolaj miatt az illata. Nagyon szuper termék egyébként, csak az illata miatt nem veszem már, viszont alapvetően jár az 5* ennek is.

kb. 3 év használat után update:

SOHA TÖBBET! Irritációt, sebesedést, kipattogást, hámlást okozott! Hatalmas csalódás.

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2020. április 11.

A DEZODOR. Végre megvan az igazi. Nagyon szeretem az illatát, sokáig tart a hatása, egész napra dezdorál, ugyanakkor kíméletes, natúr, megbízható összetevőkkel. A lehető legszuperebb termék ezen a mindenmentes vonalon. A cocoon deók után használtam én is, mostmár 3-4. tégellyel vettem belőle, és állítom, hogy jobb a Cocoon dezodoroknál. Nagyjából 1-1,5 hónapig kitart, szerintem ez átlagos, és korrekt élettartam. Nekem soha nem okozott irritációt, nem igazán irritációra hajlamos a bőröm, de nagyjából 25 különböző deót próbáltam már, és bizony volt 1-2 márka, ami brutális fájdalmakat és pirosodást okozott (biobaza, CD). A két természetes illatanyag (linalool és limonene) kihagyásával otthoni verzió is készíthető, ami árban kedvezőbb is, és abszolút bőrbarát lesz, így aki esetleg csak ezek miatt nem venne ilyen terméket, próbálja ki a házi készítést, 2 perc alatt megvan, rengeteg ideig elég, és nem romlik meg! :)

Update, 1.5 évvel később!
Még mindig csak ezt használom. Tökéletes. Mostmár kb. 3 hónapig is kitart, nagyon kevés is elég belőle! Soha nem leszek tőle büdi, egész nap brutál jól dezodorál. Soha többé nem fogok mást venni!

Update 2020.04.11.
Borzalmas nagy csalódás. Amint lehet látni, évekig használtam ezt a terméket, de itt a vége.
A levendulás társánál láttam a kommenteket, de én itt fogok mindenkit óva inteni attól, hogy ezt a terméket vegye. Ahogyan a többi felhasználónál, úgy nálam is brutálisan rossz élmény volt, hogy piros, irritált, sebes lett tőle a hónajam, hámlott, fájt, és állandóan ki volt pattogva. Nagyon sokáig bírtam így, szerintem hónapokig szenvedtem. Mindig azt gondoltam, hogy a borotva az oka, mert nem bírja a bőröm, és kipattog. De nem, ő volt a tettes. Ahogy abbahagytam és bepanthennel vékonyan bekentem vele a fájó részt, 2-3 nap múlva elmúltak a tünetek.

SOHA TÖBBET!

Nonique Energetizáló Tusfürdő-Testradír

Nonique Energetizáló Tusfürdő-Testradír
2018. november 13.

Kellemes, nem túl émelyítő, de nem is csuda finom illatú termék. Meglehetősen drága, leárazva viszont elment egy vételnek. Nem túl erősek a szemcséi, de egy luffával tökéletesen radíroz, nekem bevált. Irritációt nem okoz.

Update kb.1,5 hónap használat után:
Kellemetlen, szilikonos,csúszós érzést hagy maga után, és néha szinte lehetetlen lemosni. Eléggé ódzkodva használom emiatt, egyáltalán nem tartom már olyan jónak, mint kezdetben. Nem venném újra semmiképpen.