zsizmo

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tom Tailor Urban Life Woman

Tom Tailor Urban Life Woman
2019. augusztus 11.

A masni a gyengém a parfümöknèl.. Ár- értèk arányban nagyon klassz kis parfüm. Amikor ezt a parfümöt használom, azt mondják hogy süti illatom van :) Csajos, fiatalos ès nem tolakodó.

Boucheron Quatre En Rouge EDP

Boucheron Quatre En Rouge EDP
2019. augusztus 11.

Tudományos alapon indultam parfümöt keresni, kifejezetten jázmin szìvjeggyel. Eredetileg a sima Quatre miatt mentem, de élőben az illata nem tetszett, aztán a 13 parfüm után megakadt a szemem ezen a kis pirosas üvegcsèn, aminek semmi köze a jázminhoz. :) Gyors szippantás után már a kasszánál votlam aztán egészen hazáig azon gondolkodtam hogy miért ilyen ismerős ez az illat...itthon rájöttem hogy közel 20e Ft-èrt vettem egy ' rózsaszín bruno bannani-t'. .. Mindenesetre tartós úgy 4-5 órán keresztül, az illata finom de egyáltalán nem váltja meg a világot.

Lancôme Trésor In Love

Lancôme Trésor In Love
2018. augusztus 3.

Hjaj de szerettem :) Először amikor megvettem egy hétig csalódottan használtam, mert az erősebb, hivalkodóbb illatokat szeretem, ez pedig a közelében sincs annak. Valójában szettben vettem és annyira levett a lábamról a design, hogy azt gondoltam egy álom lesz...aztán valahogy elkezdtem mégis megszeretni, és azóta is ha megérzem valakin, elmosolyodom. Ez totál hülyén hangzik, de az orromnak annyira kellemes púderes, "kedves" nőies illat, hogy valami hihetetlen. Az üvegcse álom, és a kis rózsa is nagyon cuki rajta.