zsizmo

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Pharma Nord Bio-Szelénium 100 + Cink +Vitaminok

Pharma Nord Bio-Szelénium 100 + Cink +Vitaminok
2020. szeptember 13.

Korábban (1 évvel ezelőtt) két hónapig szedtem, majd abbahagytam. Valóban megéri az árát, a hajam villám sebességgel nőtt és a textúrája is sokkal egészségesebb lett. A karantén alatt az egészséges étkezés elmaradása miatt elkezdett újra brutál hullani a hajam így muszáj újra kezdenem. Mindenféle humbuk 10ezres gumicukor helyett inkább ezt vegyétek.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. július 8.

A nagy hype miatt muszáj volt megvennem. Első körben leave in-kènt próbáltam, az illata nagyon kellemes volt, de azonkívül nem tapasztaltam túl nagy változást. Másodjára már maszkkènt használtam, úgy már sokkal meggyőzőbb, a hajam puha és fényes lett tőle.Az illata egy idő után már émelyítő, több napig lehet érezni. Összességében valóban hozza azt amit kell, ahhoz képest hogy Garnier, így nekem 4csillag.

Redken Chromatics Hajfesték

Redken Chromatics Hajfesték
2020. június 23.

Életem első hajfestéke, ami tényleg azt nyújtja amit ígér. Nem büdös, nem kell megdögleni az ammóniátòl, könnyű vele dolgozni, és a színe egy az egyben megegyezik a palettával. (Persze ha a megfelelő alapra fested.) 7AG színben használtam, az elrontott sárgára szőkìtett hajamat nagyon szép hamvasra varázsolta miközben megmaradt a meleg tónusa is, egyszóval imádom.