zsizska

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2020. február 28.

Praktikus a csomaggolása, kellemes az illata, gyorsan beszivodik, viszont, mint hidratáló nagyon gyengén muzsikál. Pedig még nem is mondanám, hogy extrém száraz bőröm lenne, de felkenés után száraz foltok maradnak a bőrömön. Bár én ajándékba kaptam, de ennyi pénzt biztos nem adnék érte.

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó
2020. február 28.

Első leszek akinek ez termék összeségében bejön. Az illata tényleg erős, de úgyis lemosom. Amiért szeretem, az az hogy nagyon puha lesz tőle a bőröm, mint a babapopsi. Illetve másnap kevésbé zsirosodik a bőröm. Annyit sajnálok, hogy kicsit macerás bezerezni.

Magister Products Passionplay Krémdeó

Magister Products Passionplay Krémdeó
2020. február 24.

Hatalmas árengedménnyel és pénzvisszafizetési garanciával vettem meg a terméket, gondoltam nincs vesztenivalóm. És kérem működik! Az első alumentes deó ami hatásos, még egy nagyon izzasztó túra során is hozta az elvártat. A felvitele sem vészes és a stiftekkel ellentétbe nem hagy idegesitő réteget a bőrön.