zsizska

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+
2021. augusztus 4.

Mint az összes fizikai fényvédőt, ezt is nehéz felvinni, fehér foltot hagy maga után és nehéz lemosni. Sűrű, nehéz krém, az illata nem a kedvencem, de hamar elillan. Ennek ellenére én kezdem megszeretni. Tudok rá BB krémet tenni, ami helyrebillenti az arcszinemet és nem fénylik az arcom, mint a diszkógömb. Azért kerestem az arcomra fizikiai fényvédőt, mert a legtöbb kémiai védős csipi a szemem, de nagyon. Ez egyáltalán nem bántja a szemet.
Az ára sem vészes, én N....O-ról rendeltem. Remélem a boltokban is megjelenik. Adok rá egy négyest, bizakodó vagyok.

Annabelle Minerals Mosható Sminklemosókorong

Annabelle Minerals Mosható Sminklemosókorong
2021. augusztus 2.

KM Boxból jutottam hozzá. Nem nagyon használok már sminkemosó korongot, mert kis törölközőt/kendőt használok erre a célra, de néha azért jól jön egy ilyen is. Sajnos ez a termék nem jött be. Lehetetlen használni, mert a két textilréteg csúszkál egymáson. Jobb lenne ha át lenne varrva a két réteg egymáson.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick Sunscreen SPF15

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick Sunscreen SPF15
2021. július 30.

Nekem a legsötétebb, Plum árnyalat van belőle. Ez egy nagyon jó szinezett ajakápoló. Maga a rúzs szine brutál erősnek tűnik, de felkenve egyáltalán nem durva. Jól hidratál, nem szárit, nem kell gyakran újra kenni. A csomagolása is nagyon jó, nagyon elegáns és strapabiró. Viszont igencsak borsos ára van, érdemes akciósan lecsapni rá.