zsóci

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. május 20.

csak az előttem szólókat tudom ismételni; ez itt maga a nyár illata. imádom, nemrég vettem egy flakonnal az idei nyári kiadásokkal egyetemben, de olyannyira elrabolta a szívemet, hogy hétvégén még kettőt vettem belőle. már most rettegek, hogy mi lesz, ha nem lehet majd kapni. ha reggel fürdök vele, még délután is érzem az illatát, csodálatos. :)

DKNY My NY EDT

DKNY My NY EDT
2015. május 15.

kifejezetten jó, de mégis semmilyen, az ember kicsit több rafináltságot várna. viszont aki nem akar szuperbonyolult, "világmegváltó" illatot magának, csupán egy roppant kellemes, szerethető parfümre vágyik, annak tökéletes. ha lenne sok-sok fölösleges pénzem, valószínűleg beszereznék egyet, de csak szagolgatás céljából, nem hiszem, hogy viselném, nekem már megvan az igazi szerelmem.

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2015. május 15.

2015.05.14. - tegnapelőtt volt szerencsém hozzá, konkrétan azóta is kristálytisztán érzem a karomon, holott nyilván párszor már fürödtem azóta. KELL. a legelső pillanatban egyáltalán nincs AHA-élmény, de a kezdeti túlzott erősség hamar csillapodik, és nem marad más, csak a végtelen tisztaság. érzem, ahogy zubog a vérem, és ahogy az ereim lüktetésével újra és újra fellobban az illat fehér lángja. ezer és egy parfümöm van, de ilyet még soha egyiknél sem éreztem. eladom mindet, egyik sem érdekel, csak Ő legyen az enyém. komolyan kell, nem tudok nélküle tovább élni, rá vártam idáig. csilliárd pont.

update - 2015.05.15.: ma megrendeltem, nagyon boldog vagyok. :) viszont közben a Divinát is megillatoltam, és úgy vagyok vele, hogy na jó, még Ő kell, aztán ennyi, befejeztem a parfüm-felhalmozást. :D