zsocinger

Regisztráció dátuma: 2020. június 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Casamorati 1888 Lira

Casamorati 1888 Lira
2022. augusztus 5.

Kövezzetek meg, de rajtam ennek as parfümnek citronella/citromos szúnyogriasztó szaga van (a háttérben halványan egy kis vaníliás keksszel). Gondoltam, letesztelem, mielőtt nagyobb kiszerelést választok, de nem fogok. Sőt, számomra teljesen olyan, mint Franck Boclet Vanilléje, amelynél ugyanez a benyomásom. Tudtam, hogy ízlésficamom van, mert általában és/vagy többségében a hype-olt illatok - sem designer, sem niche kategóriában - nem jönnek be, de gondoltam, hogy ez mégiscsak Xerjoff meg a mindenki által kedvelt Lira. De nem leszünk barátok, és így legalább a pénztárcámat megkímélem.

Guerlain Insolence EDP 2008

Guerlain Insolence EDP 2008
2022. augusztus 1.

Nem szeretem a nagyon édes, szirupos illatokat (Olympea, Alien, Angel Muse, LVEB) és ez nem is fogható hozzájuk. Igazából úgy tettem rá szert, hogy Black Opium változatokat teszteltem és a rendeléshez hozzácsaptam ezt is. Nem bántam meg, mert a BO csak futó kaland lett, míg ez szerelem. Nagyon finom, nőies, kellő hatósugarú és tartós illat. Annyira bejött, hogy fújós után muszáj voltam beszerezni üvegében, sőt még az edt beszerzése is felmerült bennem. Igen, cukrozott ibolya, mégsem szirupos vagy gejl. Kíváncsi vagyok, mennyivel könnyebb az edt hozzá képest.

Divain 303 Virgin Island Water

Divain 303 Virgin Island Water
2022. június 14.

Imádom ezt az illatot, ugyan az eredetit nem próbáltam. Krémes kókuszos citrus, minden benne van, ami a kedvenc nyári illataimban. Sajnos nem tartós rajtam, de ennyi pénzért (nyilván az egyik akcióban vettem) locsolhatom egész nyáron, akkor se fogy el egy üveggel sem.