zsofbar77

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Benton Cacao Moist and Mild Toner

Benton Cacao Moist and Mild Toner
2019. május 6.

Pro: jól hidratál, állatkísérlet mentes, a szűkítőt ki lehet pattintani, így akár újra felhasználhatóvá válik a flakon, és persze szépen hidratál, az arcom hidratáltságán segített

Kontra: fél év alatt lejár, annyi idő alatt meg képtelenség ennyi terméket elhasználni, tartalmaz irritáló kivonatot, ami pirosságot is okozott (ezt sajnos utólag vettem észre), de ehhez az én bőröm hozzászokott

Úira venni semmiképp nem fogom, nem az a huha termék de azért egynek elment

Mayam Jujube Por

Mayam Jujube Por
2019. május 5.

Bevallom, kb végig utáltam, azt hittem nem csinál semmit a hajammal. Ha pakolásba raktam, nem vettem észre semmit, ha más porokkal kevertem el akkor se. Emiatt alig vártam, hogy elfogyjon. Legutóbbi hajmosásomhoz tejfölös üvegbe tettem kb két evőkanálnyit, majd kb tíz percet hagytam állni összekevés után. A por megszívta magát vízzel, és lyukacsosra duzzadt (kb úgy nézett ki mint egy szivacs) a hajamon szépen el tudtam oszlatni, sokkal jobban bejött vele a hajmosás mint reetha porral. Szóval, most, hogy el fog fogyni, rájöttem, hogy jó kis cucc ez. :D Az, hogy a zsírosságon mennyire segít, igazából nem tudom, a hajam kb 3-4 napot bír el kiengedve és még 3-at összefogva, illetve a vaddisznósörtés kefélés is segített rajta. De még mosok vele hajat, meg újra fogom rendelni biztosan. :)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2019. április 23.

Hát... nekem ez annyira nem jött be. Gyorsan csomósodik sajnos, a nap végére a termèk pedig egyszerűen csak eltűnik. 😩 Ha valaki havonta, kéthavonta hajlandó szempillaspirált cserélni,szerintem ammak teljesen jó lehet. Leárazáson talán ùjravenném.