zsofbar77

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++
2021. április 2.

Nyárra vettem, fényvédő felé, plusz fényvédelemnek. Alá az Uriage bariésun fényvédőjét kenem. Nekem nagyon szép, egységes hatást kelt a bőrömön, a bőrnek egészéges fényt ad. Én nagyon elégedett vagyok vele, szerintem újravevős lesz. Az összetevőlistája egyébként nem jól van fenn, a helloskin.hu oldalán viszont az aktuális van fenn.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. március 16.

Nagyon szeretem, ezzel mosok arcot, tapasztalataik szerint a sminket is szépen leviszi. 😊 Előtte a Rossmann kacsás tusfürdőjét használtam, de ez jobb sokkal jobb, nem szárít vagy irritál egyáltalán. Szeretném majd hajmosásra is kipróbálni. 😊
Hajmosásra is kipróbáltam, arra is bevált, egy pici vízzel fel kell higítani és nagyom szép habot fog képezni. Imádom ezt a terméket, amíg létezik, venni fogom. 😍😍😍😍

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2021. február 22.

Nem a legolcsóbb fényvédő, nehéz állaga van, nehezen is kenhető és csak kilenc hónapig áll el. Ezek a negatívumok. Pozitívum viszont, hogy nagy kiszerelésű, viszonylag olcsó, és a 9 hónap alatt, ha nyakra is kenem, nagyjából el is fogy. Felkenés után fehér réteget hagy, ezért a púder kötelező utána, de ezek után mintha ott se lenne az arcomon, pedig mindig két rétegben viszem fel. Amíg nem tehetem meg, hogy PC-ben fürödjek, addig elképzelhető, hogy ezt fogom venni. Egyelőre ki se pattogtam tőle. 4*, mert javítani azért lehetne a szavatossági időn és a formulán is.