zsofci

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Sébium Szérum

Bioderma Sébium Szérum
2012. március 6.

Neostrata hamlaszto utan vettem meg ezt a termeket, gondoltam kiprobalok egy olcsobb verziot. Egyelore annyit tudok mondani, hogy nagyon kellemes a hasznalata, tetszik a geles allaga, egy fel borsonyi is eleg az egesz arcomra. En a csomagolason levo hasznalati utmutatoval ellentetben naponta 2x hasznalom (borgyogyaszom tanacsara) es igy sem okoz semmi gondot. Kar, hogy nincs a csomagolasan feltuntetve a glikolsav koncentracioja, bar ha a lista masodik helyen van, valoszinuleg magas. A parfumot akar ki is hagyhattak volna, igy sem tunik illatosnak.

Clinique Anti-Blemish Solutions Szappan Arcra és Testre

Clinique Anti-Blemish Solutions Szappan Arcra és Testre
2012. március 6.

Nagy kedvencem ez a szappan, tökéletesen tisztít és arcra és testre egyaránt használva (itt-ott más termékekkel váltogatva) majdnem egy évig kitart. Ezt figyelembe véve tényleg nagyon gazdaságos.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon
2012. február 8.

Nálam csak ez a sampon volt hatásos a nagyon gyorsan zsírosodó hajamra. Hosszabb, olcsóbb termékekkel való sikertelen kíséreletezés után, ma vásároltam újra. Remélem nem fogok csalódni.

4 ÖSSZETEVŐ

Sodium Hypochlorite EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Selenium Sulfide EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionálóhatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőlassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltalgátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást.Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött.Az összetevővel leggyakrabban... tovább >>