Zsofffii

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Shiseido Radiant Lifting Foundation

Shiseido Radiant Lifting Foundation
2021. március 18.

Kedvenc alapozóm lett az évek során!
Emellett rengeteg márkát kipróbáltam, de mindig visszatértem ehhez!
Vízhiányos bőrömre tökéletes! Fedése szép, egyenletes, nem maszk szerű! Szépen lehet építeni!
Egészséges külsőt ad viselőjének!
Számomra mindent pénzt megér!

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder
2021. március 7.

Sikerült vennem egyet a Müllerben. Alapból problémám hogy nagyon kevés árnyalat kapható nálunk. Perpill a Vanilla árnyalat áll hozzám a legközelebb, azt vettem meg.
A hozzá kapott kis szivaccsal vittem fel a terméket. Fedése tényleg kiváló. A végeredmény szinte maszk szerű lett. Gyors és kényelmes.
Viszont száraz, vízhiányos bőrre nem ajánlanám! Poros, száraz hatása lesz! Nálam speciel igen! Talán tavasszal, nyár elején amikor már melegebb lesz jobban fog mutatni rajtam.
Mindenesetre főleg azoknak ajánlom, akik sietnek a sminkük elkészítésével. Praktikus, minden merétű táskában kényelmesen elfér!

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2018. március 21.

Kellemes, friss, édes illat. Tavaszra, nyárra tökéletes.
Számomra nem egy ikonikus illat amit már messziről felismerek. Mikor még nem szagoltam meg, az üvegből kiindulva azt gondoltam hogy egy végtelenül dögös, erős, nőies illat lesz. Sajnos csalódnom kellett. Egy régi szeretett parfümömre, DKNY-Pure illatára emlékeztet.
Kis idő után ahogy meggyengül az illat "átlagossá" válik. Ahogy írtam már kellemes illat, de nem venném meg teljes kiszerelésben.