zsofi017

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre
2021. április 13.

Kedvenc sminklemosóm :3 Nagyon meg vagyok vele elégedve, újravevős, pedig nem a legolcsóbb, de nagyon sokáig elég. Egyáltalán nem bántó az illata, szerintem sokkal erősebbek is vannak a piacon. Az összetevői is elég szépen. Úgy érzem szépen hidratál is. Ha valamiért mást kell használnom, egyből pattanásosabb lesz az arcom.

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel
2020. szeptember 16.

Nem rossz. Tényleg hűsít kicsit, kevésbé ragacsos - inkább olajos/fényes marad a bőr. Nem égtem le vele és a naptejezni utáló férfiakat is messziről be lehet fújni. Ami negatívum, hogy x óránként új réteget kell felvinni és akkor meg már kukacosan kenődik, lemorzsolódik. Le kell kb dörzsölni a korábbi réteget. (Néha az első rétegnél is ez van). Akkor működik, ha tényleg csak fújja az ember és nem keni.

The Body Shop Mediterrán Mandulatej és Zab Nyugtató Arcmaszk

The Body Shop Mediterrán Mandulatej és Zab Nyugtató Arcmaszk
2020. szeptember 16.

Kis minta volt meg (valahonnan o.O), gondoltam kipróbálom ma. Alapból a T vonalban inkább zsíros a bőröm. A nagy zabdaraboknak nem volt sok értelme, csak organikusabbnak tűnik tőle a cucc, az illata semleges, nem tolakodó... Felkenéskor és lemosás után sem csípte a bőröm, mégis kicsit mattabb és simább érzete van, viszont az a "semmi extra".
Lemosás után viszont - ha nem is rendesen húzódik - de érzem, hogy hidratálni kéne valamivel. Pedig elvileg ez hidratáló radírozó maszk. Az én arcomra még jó ez így, mert mattította a zsíros részeket, de akinek tényleg érzékeny bőre van és kifejezetten a hidratálás miatt vette meg, annak csalódás lehet. Nem venném meg a nagy tégelyes verziót.