zsofi017

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2022. augusztus 9.

Imádom :3 Mindenkinek ajánlom.
Az illata elég gyógynövényes, azonban a mindig száraz, ekcémás kezemet pikk-pakk helyrehozza. Arckrémnek is bevált, (annak főleg télre lehet jó, de nyáron éjszakainak is működik). Féltem, hogy tényleg eltűnik, ezért vettem vagy 3 üveggel és elszórt helyeken tárolom, de mindig szeretem használni.
Az állaga sűrű, krémes, de hamar felszívódik, nekem nyomot sem hagy, tudok rá sminkelni is. Az ára is baráti... mi kellhet még? Az alkohol és a parfüm miatt lehet esetleg valakinek tiltólistás, egyébként szépek az összetevői is.

Lush Sun Szilárd Parfüm

Lush Sun Szilárd Parfüm
2022. július 24.

Az illat remek.... lenne, ha lehetne érezni. Meleg, nyári estéket idéz, citrusos. friss és meleg egyszerre, de sajnos egyetértek az előttem szólóval, nagyon-nagyon gyorsan elillan... Egy gagyi "toilette" is legalább 2-3 óra... nem 10-20 perc (se). Hatalmas kár érte. :(

The Body Shop White Musk Flora EDT

The Body Shop White Musk Flora EDT
2021. október 7.

Nagyon akciósan vettem, de már régebben kinéztem magamnak. Imádom az illatát, tényleg rózsás-púderes, de a citromos illat miatt nem nyomasztó és szerencsére nem az a kamurózsa illat. Kb. testpermet időtartamig érezni csak... 1-3 óra max... utána nagyon tompán. Szerintem nagyon nőies és biztos, hogy újravevős lesz, ha meg nem unom :D Sajnos az eredeti árát így tényleg nem éri meg, mert ennyi pénzért picit tartósabb is lehetne.

update: mégis megadtam neki az 5 csillagot, mert tényleg szerelem :D ráadásul nem is annyira gyenge az illata, mint elsőre hittem, csak lehet hozzászokok.