Zsofi201

Regisztráció dátuma: 2021. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj
2022. január 20.

Ezeknél a termékeknél teljesen félrevezető az olaj megnevezés. Ez szilikon, egy kis olajjal, amivel persze semmi gond nincsen, csak tudja az ember, hogy mit vesz. :) Nekem azért volt szimpatikus ez a termék, mert a szilikonon meg az olajon kívül nincs még ezernyi ismeretlen kémiai cuccal telenyomva. Hajmosás előtt tiszta olajjal csinálok pakolást, utána már csak ezzel a szilikonossal védem a hajamat.

Kallos LAB35 Restorative Milk

Kallos LAB35 Restorative Milk
2022. január 17.

Nekem ez ilyen nesze semmi fogd meg jól. Először is, nagyon furcsállom, hogy mindenki dicsérte itt előttem az illatát, ha én ezt rákenem a hajamra undorom attól a szagtól amit áraszt utána, de lehet, hogy lejárt az én termékem, vagy egyszerűen a hajam természetes illatával nem működik jól. Bajt nem tett, de semmi mást nem nyújtott, mint egy plussz büdös szilikonréteget. Inkább egy szilikonos hajolaj.

Ahalo Butter Treatment

Ahalo Butter Treatment
2022. január 11.

Használtam már több drogériás terméket, meg professzionálisat is, ez valahol a kettő között van. Ár-érték arányban nagyon jó, és szereti a hajam. Valóban fényes, tiszta érzetű, mégis puha. Az illata is kellemes, de gyorsan kikopik. Csodaszernek nem nevezném,csak ezért nem kap 5 csillagot, de ez az egyik legjobb választás drogériából.