zsofi207

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2022. március 20.

2022. január 11.: Alapvetően mandulasavat használok, nekem attól tökéletes a bőröm. Ezt a terméket úton-útfélen, ha akarom, ha nem, mindenhol tolják az ember arcába mennyire hatékony. Csak egy 30ml-es mintát rendeltem, azzal nem bukok sokat alapon, de nyilván ki kellett próbálnom... Szóval hullámzó a hormonok miatt a bőröm, de alapból nincs probléma vele. Nem pattanásos, inkább mitesszeres, közben meg nem is zsíros a bőröm, sőt inkább száraz, ez valami új bőrtípus fajta lehet, vagy nem tudom, de a tipikus problémás bőrre való termékektől kivan az arcom. Ezt a folyadékot csak az orromra, az orrom mellett egy kis csíkban és az államra használom heti 2-3x, ujjal tapicskolom be (nyilván steril minden). Összességében hát nem tudom, lehet még több időt kéne hagynom, vagy ő is ez a csendes hű társ és ha elhagynám sikítanék utána. Habár én már nem új arcápolóként használom. Kezdőknek viszont lehet hatalmas segítség, türelmesen, akár 2-3hónapot is kivárva! Emlékszem, amikor elkezdtem jobban odafigyelni a bőrömre és minőségi termékeket használni, az addig tisztának hitt bőröm olyanokat produkált, hogy azt hittem jól tönkretettem ezekkel a kencékkel a fejem. Gratuláltam is magamnak kellett, persze újítani, pedig régen jó volt úgy és nem, visszanéztem régi állapotokat..pff ég és föld. Kellett egy jó 3hónap mire kifejezetten látványos, "wow" hátas láttam és azóta is ezt alkalmazva imádok tükörbe nézni.:D Persze megtalálni azt a terméket, ami saját magadnak hatásos se egyszerű, viszont ne rögtön várjunk csodát. Tönkretenni elég pár perc, helyrehozni meg több hét, akár hónap. Én majd ki akarom próbálni a 20%-os niajukat is, meglátjuk.

2022.03.20.: Azt vettem észre, hogy az államnál és az orcámon fellobbanó hormonális zsírosodást szépen megnyugtatja. Kordában is tartja, egyáltalán nem fénylik az arcom, viszont olyan mintha "beragadna" és semmilyen kémiai hámlasztóval nem tudom kiimádkozni. Úgyhogy nem maradt más, óvatos fizikai hámlasztó, tudom sokan az ördögtől valónak tartják, pedig szerintem nem feltétlen kell. Nekem pl. nagyon szépen kitakarította a pórusaimat, szebben mint a kémiai. Kinek mi válik be, nincs szentírás rá. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel és ajánlanám.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2022. március 20.

Én mindenhol használom, de csak mértékkel. Arcomra is cseppentek heti 2-3x pici mennyiségben arckrémezés után, így nincs irritáció. Nagyon szép egységes, feszes bőrt varázsol reggelre. Volt, hogy nyaraláson megmentette a sarkamat a szárazságtól:-) Családon belül keratosis pilaris-os bőrt pár alkalom után szépen helyretette. Sőt, hormonális pattanás gyulladását is egy éjjel lehúzta. Én a hajamra viszont nem merem használni, de igazából szép egészséges, úgyhogy nem is fogok kísérletezni. Összességében tényleg mindenre holy grail.

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe
2022. február 12.

Az előttem véleményezőhöz hasonlóan, én is a most kapható AA modell nevét viselő hajformázókból tároltam be. :-) Vettem triplavasat, kifejezetten tetszik, hogy állítható és 3féle hullám méretet tud. A nagynevű társaitól sokkal tartósabb, direkt teszteltem barátnők Babyliss és Remington fajtáját, de a "Lidl-os" 5nap után is ugyanúgy megmaradt a hajamban és közben nem roncsolódott. A hajegyenesítő kefe valóban egy természetes, frissen szárított hatásúra egyenesít, nem mondaná meg az ember, hogy hajformázóval készült. Plusz csak fésülgeted és kész. Ezt is kipróbáltam hullámosabb hajon, megbirkózott vele, csak a tincs mindig "feszüljön", úgy a leghatékonyabb. Én vettem forgó fejes szárítót is. Két fej van hozzá, hőmérsékletei megfelelőek, nem éget és hideg levegős funkció is van rajta. Lassan forog, nem kapja be a hajat, könnyen használható, beszárított hajat varazsol. Azért ehhez szükséges egy kis technikai tudás. Egyébként mindezeket a termékeket elfogadható áron adták. Mindenhol darabonként 15-20ezerért láttam, annyit azért nem érnek.