zsofi207

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Bvlgari Man Wood Essence EDP

Bvlgari Man Wood Essence EDP
2019. augusztus 21.

Összefoglalva a páromon: öltönyös- elegáns, borostás pajzán vigyorral...Óóó, te jóóó ég, ellenállhatatlan.

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel
2019. augusztus 17.

Vacilláltam a 4* és az 5* között, végül oké megadom az ötöt.
Nekem nagyon szárítja a hajamat, nem is szoktam csak a tövemre rakni a hajvégeket meg "lemossa" mikor öblítem, viszont! 4napot ezekben a kánikulás időszakokban kibírt zsírosodás nélkül. 5.napon se az a brutál vállalhatatlan lett, szárazsamponnal átvészeltem volna, de inkább hajat mosok.
Samponozás után vagy 3-4fajta balzsamot összekeverek egy tálkába és azt kenem fel egy fél órára-órára, mikor mennyi időm van. Így hatásos.
Összességében jól tisztít, végül is ez a feladata, de szárít..viszont balzsamozni egyébként is szoktam és legalább később zsírosodik a tövem.

Fanola No Yellow Sampon

Fanola No Yellow Sampon
2019. augusztus 15.

Szinte az egész hajam 11-es színmélységű szőke, kivéve a töveket, ott meghagytuk eredeti 7-esnek. Körülbelül olyan 3-4hetente mindig mennem kellett a sárga árnyalat semlegesítésére savas színmegújító festésre. Nem sok idő volt, mert a fejmosóban kb 20perc művelet, de azért mindig otthagytam 4-5ezreket. Persze a szép szőke kényes és természetesen én igényes kinézetet akarok, ha már teljes szőke lettem. Ettől függetlenül ki akartam tolni ezt a folyamatot, mert annyira nem volt hálás a hajam a folytonos savas semlegesítő után.
Elkezdtem nézelődni egy erősen pigmentált hamvasító sampon után, igazából nem számított az ára, csak hatásos legyen. Egyszerű google, rászántam az időt, véleményeket olvastam, videókat nézegettem és végül erről írták, hogy tééééényleg a legerősebben pigmentált. Kicsit félve vettem meg, de úgy voltam vele max. következő hajmosáskor kijön addig meg felcsavarom, de legalább nem csipogok:-)

Tehát a sampon. Kibontáskor finom édes illat csapott meg, és rettentő sötétlilás-kékes folyadék (gondoltam maximum úgy nézek ki mint Nagymamám aki kicsit túltolta a hamvasítót az ősz haján:-) Először nem mertem csak 5percig hatni, mert úgy láttam totál befogta lilásra a hajam. Valóban szárít úgyhogy én utána egy olajos mélyhidratálós pakolást raktam fel 10percre, aztán olajos ápoló és szárítás. Meglepődtem, mert abszolút teljesen kijött az a kékes beütés amit vizesen hittem. Szépen lehamvasított, ezüstös árnyalatú lett a hajam és tényleg kivilágosította, habár úgy láttam maradhatott volna még rajta pár percet, na de majd legközelebb.
Legközelebb körülbelül 2hét múlva használtam, de most olyan 9percig voltam magabiztos, hogy nem leszek kék, úgyhogy le is mostam. Húúúú, hát nem semmi lett a végeredmény. Én nem tudom mi van ebben a samponban, de azaz igazi szép fehéres Lady Gaga-s színt kaptam. Szerencsére nekem sehol sem fogta be a hajam, és jól kiöblíthető a sampon. Valóban olajos ápolóval kell hidratálni utána, de azt egyébként is alkalmazom.
A 3-4hetes savas semlegesítőt végre elfelejthetem, már a 8.hétnél járok, hogy utoljára fodrásznál voltam. Tegnap már csúnyán csipogtam, úgyhogy ismét ehhez a samponhoz nyúltam, és itt kuncogok, hogy csak azért kell legközelebb mennem fodrászhoz, hogy feljebb húzza a szőkét 2hónap múlva:-))
A tapasztalataim alapján bátran ajánlom, hozta a kívánt hatást amiért megvettem, de ápolni kötelező utána! 5*