zsofi207

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Wella Professionals Oil Reflections

Wella Professionals Oil Reflections
2020. március 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Az én hajamnak nehéz, viszont Édesanyám sok és vastag haja simán beissza. Szőkített a hajam és iszonyat jól táplál. Vizes hajon oszlatom el és úgy szárítom meg. Egyenesítenem sem kell utána. Mindig elcsábultam más termékre, de aztán csak visszatértem erre, mert ettől nem törik a hajam, akkor se ha formázom. Szóval én bátran ajánlom! :-)

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2020. február 25.

Nagyon régóta kerülgettem már, sokszor tesztelgettem magamon, évszakok változtak engem meg csak nem hagyott nyugodni.
Télen jött el a vég, mert utolsó alkalommal már együtt jöttünk haza.
Megosztó a vélemény róla, szerintem ez is olyan erős illat, amit karakán jellem tud viselni.
Kifújáskor rajtam is szúrós, tolakodó erős illat, ami arcon vág, hogy te jó ég..mi ez?! Ahogy csillapodik úgy kapok folyamatosan újabb és újabb "zöld-orientális-fás" illatot, de érdekes, mert rajtam a nap végére sem lesz édeskés. Ennek kifejezetten örülök, mert míg tinikorban odáig voltam az édesért, most olyannyira taszít. Szeretem a tolakodó illatokat, úgy tudnám összefoglalni magamon mint a megtestesült "Miranda Priestly" .. :-)))
Az Alient is nagyon-nagyon szerettem volna, de rajtam folyamatosa a drága nagyim szappan illata jön elő, amit még gyerekkoromból tisztán fel tudok idézni.
Így maradt az 50ml-be zárt tömény méreg..:-) (Különös, mostanság ezek a mérgek tetszenek..a legleg: MJ-Decadence)

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2020. február 19.

Igazából azért vettem meg, mert az egyik patikában 1.090Ft volt, nyilván nem hagyhattam ott..:-)
Hámlasztom a bőröm heti rendszerességgel, emiatt minimális hámlás is megindul, olyankor ezzel kentem be a hámlott részt és teljesen visszahidratálta. Szerencsére már nincs arcbőröm problémám, így erről a részéről csak annyit tudok nyilatkozni, hogy gyulladást vagy egyéb negatív hatást nem okozott.
Szépen lemattította a bőrömet, maradéktalanul beszívódott és hidratált is.
Szerintem hasznos krém, de teljes áron nem vettem volna meg, ennyiért (vagy olcsóbban) inkább veszek egy T.O. szérumot a Márvány utcában..:-)