zsofi207

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. április 14.

2 hete vásároltam, mert ez a maszkos időszak totál kikészíti az arcbőrömet is, hiába sterilizálom, cserélgetem időben. TO terméket használok alapvetően, de folyton készlethiányos és nehezen elérhető, illetve, ha beválna egyszerűbben beszerezhető a Revox.
Nagyjából heti 4-5x használom, kicsit szárítja is a bőrömet, de egyik napról a másikra szépen lehúzza a gyulladást. Kb. fél pipettányit kenek éjszakára az egész arcomra. Kicsit lassabban szívódik be, de nem hagy ragacsos érzetet. Mióta használom, újból szép egységes, problémamentes az arcbőröm. Családon belül is ajánlottam a használatát ugyanilyen okok miatt és ugyan lassabban mint nálam, de szintén hatásos és szépen lehúzza a gyulladást. Szerintem jó kis termék. Alapvetően, szerencsére, nincs problémás bőröm, így ezen részéről nem tudok véleményezni. Amiért megvettem 100%-ig hozta a hatását.

Deess IPL Szőrtelenítő Gép

Deess IPL Szőrtelenítő Gép
2021. április 12.

Régóta szerettem volna ilyen kezelést és bár annak ellenére, hogy klinkákon havi 1alkalommal kellene megjelenni, sokszor sajnos összeegyezhetetlen, ráadásul nem utolsó szempont, költséghatékonyabban kijönni. Beleástam magam milyen szempontok szerint érdemes választani és végül a J/cm2, amelyben az összes többi otthoni gépek közül messze a legmagasabb, ezért eredményesebb is a reklámozott társaitól.
Többen használjuk a családban, így végképp megérte.
Én a tipik legalkalmasabb típus vagyok a géphez, ezért bíztam is, hogy nagyon hatásos lesz. Nyaktól lefelé mindenhol kezelem magam: hónalj, karok, lábak és bikini rész is. Teszteltem az erősségeket, majd arra jutottam igazából simán mehet a legerősebb fokozat. Egy enyhe meleg érezhető, de egyáltalán nem fáj! Első alkalom után kellemes perzselt szagom lett:))), de sehol nem okozott irritációt, napokkal később sem. Az első időszakokban lelassította az anagén fázist, és nem is kezelés előtti napon borotválkoztam hanem 3-4nappal előtte. Hónaljamnál és bikini részen el is kezdett szépen ritkulni, és nem is azaz erős fekete szőr nőtt, hanem látványosan gyengült barna, növéskor nem is szúrt. A karomon-lábamon meg egyszerűen kikopott, pedig végig sem csináltam a kezelést. Tudjátok a lábon azok a piros pöttyök is megszűntek és mintha javított volna a bőröm egységes kinézetén is a folyamatos villogtatás. Nyárra szerintem jó leszek, de már most nincs benőtt, gyulladt szőrtüsző. A lényeg, hogy akiknek nem ilyen hatásos azonnal, ők is legyenek türelemmel. Meg fog térülni hosszútávon! Szerintem, aki teheti (és bár mindenki tehetné..) mindenképpen ajánlom, mert annyi, de annyi kínos kinézettől és időtől szabadít meg.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2021. február 15.

Szerintem 10éve, hogy a patikában ajánlották. Családtagnak kerestem megoldást, hogy ne legyen pisztolytáskás..:D Csak 1-1fontosabb esemény előtt kb. 2nappal használta, aznap viszketett neki tőle, pedig tényleg csak icipicit kent, de kitartott ígyis vagy 1hétig a hatása. Aztán a családban mindenki rákapott, hogyha fontos megjelenés van, ezzel minden izzadással járó kellemetlen helyzet megszűnik. Én csak kíváncsiságból próbáltam egy nyári napon. Icipicit tettem vattára és csak egyszer áthúztam vele a hónaljam, nekem is viszketett aznap, de egész gyorsan elmúlt. Szerintem vagy 2hétig konkrétan dezodort se használtam olyan száraz volt a hónaljam:D Mindig van itthon sos megmentőnek, de alapvetően nem használjuk rendszeresen.
Viszont, aki izzadós annak az alumínium tartalma ellenére is ajánlom, mert ez tényleg olcsó és hatásos megoldás, hiába ápolt stb. a megjelenése.