zsofi207

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Biotherm Blue Retinol Night Éjszakai Szérum

Biotherm Blue Retinol Night Éjszakai Szérum
2023. december 20.

Édesanyát leptem meg vele. 50+ -os bőr, de nem mondhatnám különösebben ráncosnak, inkább csak szarkalábai vannak a szeme körül, illetve homlokon a csodálkozó csíkok:)) Már az első használat után látványosan kivasalta. Nagyon meglepődtünk. Egy hét, minden esti használatot követően pedig mintha töltőanyag segítségével simult volna ki. Hihetetlen. Nem okozott irritációt, nem zsírosította. Én úgy érzékeltem kicsit testesebb krém, de jól beszívódik. Ára kicsit magas, viszont most úgy gondolom megérte az árát. Még az EL szérumoknál is sokkal jobb!

Clinique Liquid Facial Soap Mild

Clinique Liquid Facial Soap Mild
2023. június 6.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba. Kevés mennyiségtől is megfelelően felhabzik, így sokáig elég lesz. Nagyon jól tisztít, igazi makulátlan érzetet ad. Nekem hosszútávon sem szárít, nem okozott pattanást vagy egyéb irritációt. Szerintem ez nagyon jó kis lemosó, normál, vízhiányos bőrön. Nem tudom még, hogy lecserélném-e a régóta jól bevált lemosómat, de tetszik a hatása!

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2023. május 20.

Ezt a parfümöt használta az a Nagyim, akinek mindig mindene tökéletesen állt. Úrinő volt, kedves, de erős erkölcsi tartással. Emiatt társítok hozzá klasszikus, luxus eleganciát és nem is tudom elképzelni más körülmények között. A minap megörököltem fél üveggel barátnőmtől és arra a hétre volt egy szívemhez közelálló esemény. Nagyim gyöngysorában és illatában jelentem meg:))
Rajtam felfújáskor kicsit erős, szúrós, ugyanakkor mégis kellemes citrusos-virágos. Fél óra elteltével kezdett enyhülni és egy lágy édes-virágos irányba változott, majd ez is maradt. Az én bőrömön abszolút édes vonalon mozog, de nem annyira mint a most kapható gejl illatok. A tonkababbal kissé hadilábon állok, nekem mindegyik parfümöt elviszi mély fűszeres irányba, amit se az orrom nem visel el és nem is áll jól. Ebben valahogy pont annyi kerülhetett, amivel előkelővé teszi az illatot. Mademoiselle maga a méltóság, de talán nem kisasszonynak való, inkább érett, stílusos úrhölgynek. Szerintem ehhez az illathoz meg kell érni és ahogy írták többen, nem való mindenkinek. Tudni kell viselni. Tartóssága 2 fújással, 8 óra biztosan van.