zsófi84

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Widmer Pigmanorm

Widmer Pigmanorm
2020. május 21.

Pattanások utáni pigmentfoltjaim nagyon nehezen gyógyulnak (de érdekes,hogy csak az arcom egy bizonyos részén). Egy reggel arra ébredtem, hogy az arcom egyik oldalát ellepték a papulák, nagyon rejtélyes az ügy. Miután nagy nehezen elmúltak, iszonyú ronda foltokat hagytak maguk után. Ott, ahol egy-egy pattanás szokott kijönni, most 10+ nagy vörös volt lett. A háziorvos meghatódott azon, hogy milyen drága a lézerezés, és sosem fognak elmúlni, ezért felírta :D Szóval, lányok, a háziorvos is simán fel tudja írni, nem kell bőrbyógyászhoz menni. Elmondjátok, hogy mire kell, hogy maguktól nem gyógyulnak, és hogy ismeritek a tretinoint, tudjátok a fényvédelmi szabályokat, stb. Az Európa Patika pedig 2 napon belül beszerezte. 6000 pénz volt. Használ. Nagyon is. Napi kétszer kenem a foltokra, többször újrakenem a fényvédőt napközben. Elég nagy tapasztalatom van a tretinoinnal, így nekem nem okoz irritációt.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. május 21.

Nekem ez vált be tretinoin utáni hidratálásra. Először megijedtem, hogy milyen sűrű, de gyorsan beszívódik, nem foltozza össze az űgyneműt, és nem lesz tőle zsíros a bőröm. Pattanásokat sem okozott, és az illatát is szeretem. Aki tretinoin mellé keres krémet arcra, annak javaslom, hogy adjon ennek egy esélyt.

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2020. február 3.

Jelentősen túlárazott termékről van szó, sokáig kibírtam, hogy ne próbáljam ki. DE: ez az egyetlen kenőcs, amely jól működik a tretinoin után. Persze idegesítő, hogy nem szívódik fel, de másnap olyan bőrrel ébredek, mint még életemben sosem, pedig nem vagyok mai csirke. A pattanásaim csökkentek, mitesszereim nincsenek tőle, a régi pattanásokból maradó foltok halványodnak. Imádom, venni fogom, úgyis minimalizálni kéne már a rutinomat :)