zsófi84

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2021. február 25.

(1) Fejlesztek egy szuperhatásos hajnövesztőt, ami nők és férfiak haját is növeszti, és belekeverek férfiparfümöt, hogy csak a piac 50 %-ának legyen jó. (Nem illan el, hanem megszokja az orrod) WTF, Alpecin!?

(2) Fejlesztek egy szuperhatásos hajnövesztőt, és beleteszem egy teljesen alkalmatlan adagolóval ellátott flakonba. WTF, Alpecin?!

(3) Amúgy jó.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2020. október 20.

A hatását tekintve szerintem nagyon jó testápoló. Könnyen kenhető, nem hagy foltot, mégis nagyon gazdag. DE: az illata :( Alig vártam, hogy elfogyjon. Folyton olyan illatom volt, mint a nagymamámnak. Nem jó értelemben :( De mivel ez szubjektív, tudom ajánlani kipróbálásra.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2020. szeptember 15.

Mint a The Ordinary felhasználó, borzasztóan örültem, amikor megláttam ezt a termékcsaládot a DM-ben. Végre nem kell rendelni, várni, postára járkálni. A PC BHA liquidje után vettem meg ezt a verziót, és azt hiszem, nekem ez jobban beválik. Az arcom egyik felé áprilisban hirtelen elborították a gyulladt kis bőr mélyén lévő bumburnyákok, és valahogy amióta ezt a BHA-t használom, a helyzet gyorsabban javul. És hát nevetségesen olcsó is. Pro hámlasztó vagyok, minden reggel használom, nagyon elégedett vagyok vele.