zsófi84

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2019. november 4.

Ez a go-to hidratálóm. Néha a felfedezés izgalma miatt elkalandozok, de azért mindig van ebből itthon. Reggel és este használom. Reggel a fényvédő alá, este a tretinoin alá, hogy ne szárítson annyira. Sűrű, opálos krém, kevés is elég belőle. Illata nincs. Kíváncsiságból megrendeltem a márkától a propoliszos krémet. Izgi, hogy melyiknél állapodok meg végül :))))

Retin-A

Retin-A
2019. október 16.

Jó ez, csak óvatosan kell bánni vele. 0.025-ről upgradeltem 0,05-re, amit a bőröm eleinte nem fogadott kellő lelkesedéssel, de már jó. A 0.025-öt egyébként annyira jól toleráltam, hogy minden este használtam. A 0.05-öt viszont 2-3-naponta csak. De így is sokkal szebb a bőrképem, halványodnak a foltok, kevesebb blind pimple (sajnos nekem nem rendes pattanásaim vannak, hanem ezek a kis gonosztevők), kisebb pórusok. Csak kalandos a beszerzése.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. október 16.

Annyira megörültem, hogy végre egy jó krém, amit nem az ebay-ről kell rendelni, hanem beballagok egy gyógyszertárba, és ennyi. Épp ezért ki vagyok egy kicsit borulva, hogy nem szeretem :( Tretinoin krém utánra kerestem hidratálót, és olvastam a neten, hogy sokaknak ez a krém jött be. Számomra nagyon kellemetlen viselni. Nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi a bajom, de mintha nem szívódna be rendesen, és egy "kemény" réteget képez a bőrömön, amitől a tapintása érdes lesz. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez, de visszatértem a jó kis koreaihoz, ami meg teszi a dolgát. Ebből a tubusos verzió viszont mindig a táskámban van, hogy nap közben az esetleges száraz részeket be tudjam kenni, de az egész arcomon nem tudom viselni :(